Склад Громадської ради при Мінрегіоні

30.08.2017
1. Алексійчук Роман Васильович

 

голова правління Громадської організації «Рада голів ОСББ міста Рівне»

2. Антонюк Павло Дмитрович голова Ради Асоціації «Українське Об’єднання  Проектних Організацій»
3. Барзилович Дмитро Владиславович представник Громадської спілки «Національна асамблея розбудови України»
4. Беркута Анатолій Всеволодович вiце-президент Всеукраїнської громадської організації «Академія будівництва України»
5. Бондаренко Олександр Миколайович

 

голова Громадської спілки «Асоціація громадського контролю у сфері будівництва та містобудування»
6. Власенко  Ігор Миколайович голова правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі»
7. Герасименко Олег Олександрович

 

голова комітету по запобіганню корупції Благодійної організації «Благодійний Фонд «Імені комбата
11 БТро «Київська Русь» Гуменюка Олександра Леонідовича»
8. Губанова Віра Анатоліївна голова Громадської організації «Територія-Новий Схід»
9. Гусаров Микола Васильович

 

голова правління Асоціації «Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Святошинського району міста Києва»
10. Дутко Василь Васильович президент Громадської організації «Інститут Європейської Інтеграції»
11. Духовичний Георгій Самуілович член правління Національної Спілки архітекторів України
12. Жежерін Вадим Борисович

 

президент Київської міської організації Національна Спілка архітекторів України
13. Звіряка Анна Іванівна

 

перший заступник голови правління Громадської організації «Всеукраїнська рада з охорони культурної спадщини України»
14. Івкін Віктор Іванович

 

координатор економічних проектів  та програм розвитку ділової активності вимушено переміщених осіб Громадської організації «Конгрес Сходу України»
15. Каплій Олег Володимирович директор Громадської організації «Інститут власності»
16. Карабін Зеновій Євгенович

 

член Громадської організації «Спілка ОСББ та будинкових комітетів міста Запоріжжя»
17. Кармінський Анатоль Маркович член Громадської організації «Асоціація працівників будівельної галузі м. Рівне та Рівненської області»
18. Ковалюк Валерій Антонович

 

керівник програми «Управління житловою нерухомістю» Громадської організації «Бізнес-інкубатор «УПРАВИТЕЛЬ»
19. Ландарь Іван Олексійович віце-президент Громадської організації «Міжнародна асоціація термоенергетичних компаній»
20. Мартин Андрій Геннадійович заступник голови Ради асоціації «Земельна спілка України»
21. Міхайліді Павло Миколайович президент Громадської організації «Спілка кризис — менеджерів України»
22. Міщанюк Михайло Валерійович

 

член правління Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Платформа громадських ініціатив»
23. Опанасюк Юрій Анатолійович директор Благодійної організації «Благодійний фонд «Центр утеплення»
24. Пономаренко Валерій Вікторович член правління Асоціації «Одеська житлова спілка»
25. Старікова Наталія Володимирівна член Громадської організації «Об’єднання територіальних громад»
26. Старовойт Віталій Анатолійович

 

заступник голови правління Громадської організації «Фундація студентських ініціатив»
27. Стацюра Надія Іванівна голова Святошинського районного осередку Громадської організації «Спілка власників житла Києва»
28. Тарасенко Олександр Євгенович член технічної ради Асоціації виробників та постачальників газового обладнання
29. Точонов Ігор Вікторович член Громадської організації «ДонНАБА – клуб»
30. Трофімчук Костянтин Вікторович голова правління Благодійної організації «Шлях до майбутнього»
31. Фролов Анатолій Олександрович

 

член Громадської організації «Захист Вітчизни»
32. Хачатрян Ліліт Едіківна

 

член виконавчого комітету Всеукраїнської громадської організації «Форум народів України»
33. Хмеловський Владислав Григорович заступник директора Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Український дім»
34. Хмільківський Анатолій Васильович голова Громадської організації «Комітет громадських ініціатив»
35. Царенко Олексій Михайлович

 

виконавчий директор Громадської спілки «Міжнародна асоціація цивільного захисту України»