Мінрегіон збирає пропозиції до плану заходів на 2020 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 – 2020 роки

18.09.2019

Міністерство розвитку громад та територій України за дорученням Прем’єр-міністра України розпочинає підготовку плану заходів на 2020 рік з реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 – 2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 26 лютого 2016 року № 68.

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства долучитися до підготовки цього документа і надати, враховуючи стратегічні напрями Стратегії, пропозиції за формою:

Зміст заходу Органи виконавчої влади та інститути громадського суспільства відповідальні за виконання Строк виконання
І. Створення сприятливих умов для формування та інституційного розвитку інститутів громадянського суспільства
II. Забезпечення ефективних процедур участі громадськості під час формування та реалізації державної, регіональної політики, вирішення питань місцевого значення
III. Стимулювання участі інститутів громадянського суспільства в соціально-економічному розвитку України
IV.  Створення сприятливих умов для міжсекторальної співпраці

Пропозиції приймаються до 25 жовтня 2019 року електронною та звичайною поштою на адресу: Міністерство розвитку громад та територій України, (01601, м. Київ, вул. В. Житомирська, 9), тел. 590-47-93,   ShulhaSO@minregion.gov.ua, Шульга Сніжана Олександрівна.