Наказ від 07.12.2016 № 320 Мінрегіону «Про визначення переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році»

12.12.2016

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ,

 БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО

ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

ДКУД_________

 

НАКАЗ

 

 

07.12.2016 Київ  320

 

Про визначення переможців конкурсу

«Кращі практики місцевого

самоврядування» у 2016 році

 

Згідно з Положенням про конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування», затвердженим наказом Мінрегіону від 28 березня 2014 року  № 96 та зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14 квітня 2014 року за №419/25196, відповідно до наказу Мінрегіону від 08 червня 2016 року № 142 «Про проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році» та враховуючи протокол засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році від 29 листопада 2016 року № 4,

НАКАЗУЮ:

  1. Визначити переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році (далі – конкурс) і нагородити їх дипломами відповідного ступеня та дипломами «Спеціальна відзнака» згідно з додатком.

 Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади (Шаршов С.І.):

розмістити на офіційному веб-сайті Мінрегіону інформацію про результати конкурсу;

забезпечити нагородження переможців та учасників конкурсу.

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Негоду В.А.

 

Віце-прем’єр-міністр України –

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального

господарства України                                                                                                                                                                                 Г.Г. ЗУБКО

 

Додаток

до наказу Міністерства регіонального розвитку,

будівництва та житлово-комунального господарства України

____ ____ 2016 № ____

 

СПИСОК

переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування»
у 2016 році

 

  1. Тема 1 «Стимулювання економічної активності, створення робочих місць»
    • У номінації «Міські ради»:

Диплом І ступеня – Івано-Франківська міська рада Івано-Франківської області «Впровадження проекту «Відновлення ковальського мистецтва як одного із найдавніших елементів економічного зростання», що співфінансувався за рахунок коштів ЄС».

Диплом І ступеня – Тростянецька міська рада Сумської області «Малому бізнесу – шанс для розвитку!».

Диплом ІІ ступеня – Коростенська міська рада Житомирської області «Створення та діяльність Центу підтримки підприємництва в м. Коростень».

Диплом ІІІ ступеня – Нікопольська міська рада Дніпропетровської області «Вільний простір для самореалізації жінок – внутрішньо переміщених осіб з наступним відкриттям жіночого Коворкінг-Центру в м. Нікополь Дніпропетровської області».

Диплом ІІІ ступеня – Моршинська міська рада Львівської області «Реконструкція парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк курорту» м. Моршин».

1.2. У номінаціях «Сільські ради», «Селищні ради»:

Диплом І ступеня – Горбівська сільська рада Куликівського району Чернігівської області «Стимулювання економічної активності, створення робочих місць».

Диплом ІІ ступеня Черепинська сільська рада Корсунь-Шевченківського району Черкаської області «Організація інформаційної політики щодо стимулювання економічної активності жителів громади».

Диплом «Спеціальна відзнака» «за сталість результатів» – Жовтнева сільська рада Токмацького району Запорізької області «Розвиток молочних сімейних ферм – результат тісної співпраці громади, кооперації та влади».

  1. Тема 2 «Об’єднання територіальних громад»:

2.1. У номінації «Сільські ради», «Селищні ради»:

Диплом «Спеціальна відзнака» – Добренська сільська рада Баштанського району Миколаївської області «Мобільна інформаційно-роз’яснювальна
група громадського діалогу «Шляхи успішного впровадження реформи місцевого самоврядування в Баштанському районі Миколаївської області».

2.2. У номінації «Сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад»:

Диплом І ступеня – Іршанська селищна рада об’єднаної територіальної громади Хорошівського району Житомирської області «Становлення медицини об’єднаної територіальної громади в умовах децентралізації та реформування медичної галузі».

Диплом ІІ ступеня – Гніздичівська селищна рада об’єднаної територіальної громади Жидачівського району Львівської області «Відкриття музичної школи у Гніздичівській об’єднаній територіальній громаді».

Диплом ІІІ ступеня – Дунаєвецька міська рада об’єднаної територіальної громади Хмельницької області «Розроблення та реалізація програм і проектів в об’єднаній територіальній громаді».

  1. Тема 3 «Центри надання адміністративних послуг»

3.1. У номінації «Районні ради»:

Диплом «Спеціальна відзнака» – Теплицька районна рада Вінницької області «Створення центрів надання адміністративних послуг».

3.1. У номінації «Міські ради»:

Диплом І ступеня – Івано-Франківська міська Івано-Франківської області «Функціонування Центру надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська та його територіальних підрозділів, використання електронних сервісів задля доступності послуг та розвитку територіальної громади».

Диплом І ступеня – Луцька міська рада Волинської області «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку – «Ми працюємо для Вас».

Диплом ІІ ступеня – Вінницька міська Вінницької області «Організація надання адміністративних послуг через Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради у сферах державної реєстрації актів цивільного стану (в тому числі урочиста процедура укладення шлюбу), державної реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчень водія».

Диплом ІІІ ступеня – Львівська міська рада Львівської області «Центр надання адміністративних послуг м. Львова – простий сервіс для спілкування львів’ян із владою».

Диплом «Спеціальна відзнака» – Рівненська міська рада Рівненської області  «Впровадження електронної інформаційно-телекомунікаційної системи «ЦНАП-Smart-quality-service», призначеної для формування і ведення єдиного реєстру територіальної громади; зберігання, захисту, обробки, використання і поширення інформації про особу та про документи, до яких вносяться відомості».

3.2. У номінаціях «Сільські ради», «Селищні ради»:

Диплом «Спеціальна відзнака» – Якушинецька сільська рада Вінницького району Вінницької області «Центри надання адміністративних послуг».

3.3. У номінації «Сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад»:

Диплом І ступеня – Зимнівська сільська рада об’єднаної територіальної громади Володимир — Волинського району Волинської області «Створення Центру надання адміністративних послуг».

Диплом І ступеня – Кіптівська сільська рада об’єднаної територіальної громади Козелецького району Чернігівської області «Центр надання адміністративних послуг у Кіптівській об’єднаній територіальній громаді – взірець для наслідування».

Диплом «Спеціальна відзнака» – Глибоцька селищна рада об’єднаної територіальної громади Глибоцького району Чернівецької області «Центр надання адміністративних послуг».

Диплом «Спеціальна відзнака» – Красносільська сільська рада об’єднаної територіальної громади Лиманського району Одеської області  «Утворення Центру надання адміністративних послуг Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області».

 

 

Директор Департаменту

з питань місцевого самоврядування

та територіальної організації влади                                           С.І. Шаршов