5-7 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ — МАСШТАБНИЙ ГАЛУЗЕВИЙ ПРОЕКТ, У СКЛАДІ МІЖНАРОДНИХ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ВИСТАВОК: «AQUA UKRAINE», «КОМУНТЕХ», «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА», «ЄВРОБУДЕКСПО»

08.08.2019

5-7 листопада в Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна») відбудуться провідні галузеві події, пріоритетом і спільною метою яких є реалізація державної політики в сфері реформування ЖКГ, енергозбереження та підвищення енергетичної ефективності для діяльності всіх господарюючих суб’єктів, сприяння розвитку інфраструктури міст та населених пунктів нашої країни — Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» та Міжнародні спеціалізовані виставки «AQUA UKRAINE», «КомунТех», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «ЄвроБудЕкспо».

Важливою складовою цієї комплексної виставкової події є Конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства», незмінний організатор якого Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Поєднання насиченої ділової програми з виставками надає можливість фахівцям прийняти участь в секційних засіданнях Конгресу, ознайомитися з широким спектром сучасної продукції та новими інженерними технологіями для міського господарства, а підприємствам — презентувати свої досягнення цільовій аудиторії відвідувачів.

Щорічно на виставках демонструється продукція, яка вже сьогодні широко використовується в ЖКГ, промисловості, АПК та нові розробки, що в подальшому сприятимуть технічному переоснащенню та модернізації житлово-комунального господарства та задоволенню потреб галузей народного господарства в цілому. На експозиціях представлені системи водопідготовки, водопостачання, водовідведення, інженерні мережі, обладнання для очистки стічних вод, комунальна техніка, спецтехніка, комплексне управління відходами, ресурсозберігаючі технології, устаткування, матеріали тощо.

За інформацією щодо участі у виставках звертатися:

ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Київ, Броварський проспект, 15

(044)201-11-59, 201-11-54, 201-11-66

forum@iec-expo.com.ua

www.iec-expo.com.ua

Комунтех 2019