У рамках Надзвичайної кредитної програми буде оновлено майже 300 шкіл, дитсадків та лікарень в 9 областях

15.07.2019

У рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України разом з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України реалізує соціально значущі проекти у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській, Луганській, Одеській, Полтавській, Харківській та Херсонській областях.

Це проекти оновлення шкіл, дитсадків, лікарень та житла для внутрішньо переміщених осіб та інших об’єктів соціальної інфраструктури. Зараз в рамках програми вже схвалено фінансування 294 проектів загальною вартістю понад 7 млрд грн.

Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Продовжуємо реалізацію регіональних проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми разом з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Вже схвалено до реалізації 294 проекти в 9 регіонах України загальною вартістю понад 7 млрд грн. Це проекти з оновлення важливої соціальної інфраструктури в областях: шкіл, дитсадків, лікарень тощо», — зазначив він.

Відтак згідно з програмою розподілено фінансування на:

— майже 150 шкіл та дитячих садків — реконструкція, капітальний ремонт або термомодернізація;

— оновлення близько 80 лікарень, поліклінік, медамбулаторій;

— реконструкцію або капремонт інших об’єктів соцінфраструктури: місцевих рад, палаців спорту та інших закладів культури, бібліотек, стадіонів та інших спортивних споруд тощо.

У розрізі регіонів це: 10 проектів у Дніпропетровській області, 156 проектів у Донецькій області, 28 проектів у Запорізькій області, 5 проектів у Київській області, 48 проектів у Луганській області, 5 проектів в Одеській області, 9 проектів у Полтавській області, 31 проект у Харківській області, 2 проекти у Херсонській області.

Нагадаємо, раніше Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко повідомив, що Мінрегіон спільно з ЄІБ шукає можливість залучення коштів на продовження Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Сума фінансування може бути від 20 до 40 млн євро.