Україна ініціювала створення великого транспортного коридору «Балтійське море — Чорне море — Каспійське море», — Геннадій Зубко

01.07.2016

«Україна передала Азербайджанській стороні проект Угоди про створення міжнародного транспортного коридору «Балтійське море-Чорне море-Каспійське море». Про це сьогодні заявив Віце-прем’єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час 11 Засідання Спільної міжурядової азербайджансько-української комісії з питань економічного співробітництва у місті Баку.

«Це великий транспортний коридор, який синхронізує декілька маршрутів, матиме велике значення у зміцненні торгівельно-економічних зв’язків. Також передбачається створення єдиного органу управління в рамках коридору для формування комплексної стратегії розвитку вантажних перевезень у регіоні».

Він поінформував також, що між Україною та Азербайджаном продовжується транспортна співпраця по маршруту «Шовковий шлях». Адже результати тестового рейсу контейнерного потягу за маршрутом Україна-Грузія-Азербайджан-Казахстан-Китай довели технічні і технологічні можливості таких перевезень.