Церемонія нагородження Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт з тематики «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»

02.12.2019

3 грудня о 10:00 у Міністерстві розвитку громад та територій України пройде щорічна церемонія нагородження авторів журналістських робіт, які перемогли у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2019 році.

Конкурс було започатковано у 2016 році як спільна ініціатива Ради Європи та Мінрегіону. З 2017 року головним організатором Конкурсу є Міністерство.

У 2019 році Конкурс проводиться за сприяння:
Програми Ради Європи «Децентралізація та реформа місцевого самоврядування в Україні»
ГО «Інтерньюз-Україна»
Координатора проектів ОБСЄ в Україні

Мета Конкурсу: підвищення поінформованості та обізнаності населення України через регіональні ЗМІ про реформу місцевого самоврядування та процеси децентралізації.

Номінації Конкурсу: онлайн-публікація, стаття у друкованому ЗМІ, радіоматеріал, відеоматеріал.

Учасники Конкурсу: представники регіональних ЗМІ.

Винагороди фіналістів Конкурсу:
 дипломи Міністерства розвитку громад та територій України
 грошові призи від Ради Європи (від 10 до 20 тис. грн)
 візит переможців на міжнародний захід (про візит переможців Конкурсу-2018 можна дізнатись тут)

В рамках Церемонії нагородження Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт також відбудеться семінар для переможців Конкурсу 2019 і 2018 років з тематики «Децентралізація. Інформація. Стандарти». Його учасники будуть ознайомлені з пріоритетами, завданнями та викликами розвитку місцевого самоврядування безпосередньо представниками Міністерства, експертами та керівниками органів місцевого самоврядування.

Також вони пройдуть тренінг-практикум від фахівців Ради Європи із журналістської тематики, де розглянуть питання журналістики рішень, стандартів журналістики, інструментарію перевірки фактів та отримають поради щодо особливостей висвітлення виборчого процесу, зокрема на місцевому рівні.