ОГОЛОШЕННЯ про оновлення персонального складу Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

01.02.2019

На засіданні Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. яке відбулося 20  грудня  2018 року, прийнято рішення про оновлення персонального складу Національної ради.

Згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 14 березня 2012 р. № 201 «Про утворення Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків» до складу Національної ради за згодою включаються представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, об’єднань профспілок і роботодавців, суб’єктів господарювання.

Пропозиції щодо кандидатур вказаних представників приймаються до 28.02.2019 (включно) поштою, електронною поштою на адресу [email protected] та/або за телефоном (044) 207 18 61 (контактна особа – Олейнікова Ірина Володимирівна).

Повернутися вгору