Порядок організації та проведення засідань Робочих груп Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ

25.01.2017

Кожен член Національної ради може ініціювати проведення Робочої групи для вирішення проблемних питань створення та забезпечення функціонування об’єднань.

Для  цього необхідно:

  1. Повідомити про дане рішення голову Робочої групи та секретаря.
  2. Повідомити про засідання всіх членів Робочої групи в телефонному або електронному режимі.
  3. Голова Робочої групи визначає дату, час та місце проведення засідання.
  4. Про прийняте рішення щодо проведення засідання голова Робочої групи офіційно повідомляє cекретаря Національної ради за 5 днів до проведення засідання та надає Порядок денний  (лист надсилається  на електр.пошту  «Нацрада ОСББ»).

В даному листі має бути зазначено, щодо залучення до участі у своїй роботі представників центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.

  1. Секретар Робочої групи надсилає запрошення всім членам Робочої групи з проханням прийняти участь в даному засіданні.

Секретар Нацради надсилає запрошення представникам центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій  з проханням прийняти участь в даному засіданні.

  1. За результатами засідання секретар Робочої групи напротязі 3 днів готує протокол та подає на затвердження голові Робочої групи.
  2. Другий екземпляр протоколу надсилається секретарем Робочої групи до Мінрегіону.
Повернутися вгору