Наказ Мінрегіону від 11.01.2018 № 3 “Про внесення змін до Положення про Громадську раду при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України”

16.01.2018

герб

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ,

БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО

ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

ДКУД_________

 

НАКАЗ

 

11.01.2018

 Київ

№  3

 

Про внесення змін до Положення про

Громадську раду при Міністерстві регіонального

розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою підвищення ролі громадськості під час забезпечення формування та реалізації Міністерством державної політики у визначених сферах діяльності

 

НАКАЗУЮ:                                                                                  

  1. Унести до Положення про Громадську раду при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 вересня 2016 року № 254 (зі змінами), такі зміни:

доповнити пункт 2.3 розділу 2 підпунктом 2.3.6 такого змісту:

«2.3.6 схвалювати кандидатуру представника інституту громадянського суспільства до складу постійного або тимчасового консультативного, дорадчого та іншого допоміжного органу Мінрегіону, який є компетентним з питань роботи такого органу.».

  1. Відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю (Аверкіна Н.А.) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Міністерства.
  1. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Віце-прем’єр-міністр України –

Міністр регіонального розвитку,

будівництва та житлово-комунального

господарства України                                                                                                            Г.Г. ЗУБКО

Повернутися вгору