Засідання секції Технічного регулювання та нормативного забезпечення у будівництві Науково-технічної ради Міністерства розвитку громад та територій 22.09.2021

20.09.2021

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідання секції Технічного регулювання та нормативного забезпечення
у будівництві Науково-технічної ради (далі – Секції)
Міністерства розвитку громад та територій

м. Київ, Мінрегіон,                                                                                                                      
вул. Велика Житомирська, 9
Велика зала засідань четвертий поверх  

22.09.2021
15:30

1. Про розгляд заключного звіту щодо виконання науково-технічної розробки за темою «Проведення аналізу та розроблення науково обґрунтованих пропозицій щодо складання переліку європейських документів з визначення прийнятності»
Інформує: Галінський О.М., керівник науково-технічної розробки, директор ТОВ «Національний атестаційно-навчальний центр»)

2. Про розгляд заключного звіту щодо виконання науково-технічної розробки за темою «Проведення аналізу та розроблення науково обґрунтованих пропозицій щодо складання переліку національних стандартів для цілей застосування Закону України «Про надання будівельної продукції на ринку»»
Інформує: Галінський О.М., керівник науково-технічної розробки, директор ТОВ «Національний атестаційно-навчальний центр»)

3. Про розгляд змін до переліку (тематичного плану) прикладних наукових досліджень і науково-технічних розробок з пріоритетних напрямів діяльності у сферах будівництва, просторового планування територій та архітектури, житлової політики, житлово-комунального господарства та регіонального розвитку, питань нормування та стандартизації у визначених сферах, що пропонуються до фінансування у 2021 році за бюджетною програмою КПКВК 2751030.
Інформує: Воскобійник О.П., в.о. генерального директора Директорату технічного регулювання у будівництві

Голова Секції,
заступник Міністра
розвитку громад та територій України                                                            Наталія КОЗЛОВСЬКА

Відповідальний секретар Секції                                                                         Олена ВОСКОБІЙНИК

Повернутися вгору