Телефонний довідник Мінрегіону

11.02.2020

Керівництво міністерства

Чернишов
Олексій Михайлович
Міністр розвитку громад та територій України
Приймальня284-0-511
Лозинський
Василь Миронович
Перший заступник Міністра
Приймальня284-0-516
311Негода
В’ячеслав Андронович
Заступник Міністра
Приймальня284-0-518
Хоцянівська
Наталія Володимирівна
Заступник Міністра
Приймальня207-1-869
Козловська
Наталія Вікторівна
Заступник Міністра
Приймальня284-0-684
Корховий
Ігор Григорович
Заступник Міністра з питань європейської інтеграції
Приймальня284-0-513
Лукеря
Іван Михайлович
Заступник Міністра
Приймальня284-0-509
Дудченко
Олександр  Сергійович
Заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації
Приймальня590-4-794

Структурні підрозділи

Пошук
КімнатаПрізвище, ім’я, по батьковіПосадаДепартаментПідрозділТелефонЕлектронна пошта
ПАТРОНАТНА СЛУЖБА МІНІСТРА
312Мацків
Олена Андріївна
Керівник службиПАТРОНАТНА СЛУЖБА МІНІСТРА284-0-552[email protected]
Ратовська
Світлана Сергіївна
РадникПАТРОНАТНА СЛУЖБА МІНІСТРА284-0-511[email protected]
Симоненко
Максим Васильович
РадникПАТРОНАТНА СЛУЖБА МІНІСТРА284-0-511[email protected]
СЕКРЕТАРІАТ ДЕРЖАВНОГО СЕКРЕТАРЯ
Керівництво
108Костик
Віта Вікторівна
Начальник управлінняСЕКРЕТАРІАТ ДЕРЖАВНОГО СЕКРЕТАРЯКерівництво590-4-725К[email protected]
Відділ організаційно-господарського забезпечення
109Смолінська
Наталія Василівна
Начальник відділуСЕКРЕТАРІАТ ДЕРЖАВНОГО СЕКРЕТАРЯВідділ організаційно-господарського забезпечення590-4-712[email protected]
109Веремійова
Лариса Петрівна
Головний спеціалістСЕКРЕТАРІАТ ДЕРЖАВНОГО СЕКРЕТАРЯВідділ організаційно-господарського забезпечення590-4-711[email protected]
101вВерещинська
Вікторія Валеріївна
Головний спеціалістСЕКРЕТАРІАТ ДЕРЖАВНОГО СЕКРЕТАРЯВідділ організаційно-господарського забезпечення590-4-719[email protected]
109Трохименко
Микола Миколайович
Головний спеціалістСЕКРЕТАРІАТ ДЕРЖАВНОГО СЕКРЕТАРЯВідділ організаційно-господарського забезпечення590-4-711[email protected]
101 вПірожніков
Сергій Вікторович
Провідний інженерСЕКРЕТАРІАТ ДЕРЖАВНОГО СЕКРЕТАРЯВідділ організаційно-господарського забезпечення590-4-719[email protected]
Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення
107Велієва
Олеся Валеріївна
Начальник відділуСЕКРЕТАРІАТ ДЕРЖАВНОГО СЕКРЕТАРЯВідділ інформаційно-аналітичного забезпечення590-4-768[email protected].ua
107Венатор
Валерія Валеріївна
Заступник начальника відділуСЕКРЕТАРІАТ ДЕРЖАВНОГО СЕКРЕТАРЯВідділ інформаційно-аналітичного забезпечення590-4-768[email protected]
101 вВасиленко
Валерія Вадимівна
Провідний консультантСЕКРЕТАРІАТ ДЕРЖАВНОГО СЕКРЕТАРЯВідділ інформаційно-аналітичного забезпечення284-0-545[email protected]
107Жукова
Олена Олексіївна
Провідний консультантСЕКРЕТАРІАТ ДЕРЖАВНОГО СЕКРЕТАРЯВідділ інформаційно-аналітичного забезпечення284-0-584[email protected]
ДИРЕКТОРАТ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ
Експертна група стратегічного та бюджетного планування
204іНижник
Анна Миколаївна
Керівник експертної групиДИРЕКТОРАТ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇЕкспертна група стратегічного та бюджетного планування590-4-714[email protected]
206іНікітенко
Катерина Володимирівна
Державний експертДИРЕКТОРАТ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇЕкспертна група стратегічного та бюджетного планування284-0-566[email protected]
204іПетрик
Іван Васильович
Державний експертДИРЕКТОРАТ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇЕкспертна група стратегічного та бюджетного планування590-4-714[email protected]
204іПетрощук
Олександр Васильович
Державний експертДИРЕКТОРАТ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇЕкспертна група стратегічного та бюджетного планування284-0-572[email protected]
204іПроценко
Віталій Володимирович
Державний експертДИРЕКТОРАТ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇЕкспертна група стратегічного та бюджетного планування590-4-714[email protected]
204іТурянський
Ярослав Олегович
Державний експертДИРЕКТОРАТ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇЕкспертна група стратегічного та бюджетного планування284-0-566[email protected]
204іТюленєва
Юлія Валеріївна
Державний експертДИРЕКТОРАТ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇЕкспертна група стратегічного та бюджетного планування284-0-572[email protected]
Експертна група цифрової трансформації та стратегічних комунікацій
117Радченко
Наталья Олегівна
Керівник експертної групиДИРЕКТОРАТ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇЕкспертна група цифрової трансформації та стратегічних комунікацій590-4-705[email protected]
204іОрищина
Марія Миколаївна
Державний експертДИРЕКТОРАТ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇЕкспертна група цифрової трансформації та стратегічних комунікацій590-4-738[email protected]
Експертна група європейської інтеграції та міжнародної технічної допомоги
205-iЛубкович
Галина Василівна
Державний експертДИРЕКТОРАТ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇЕкспертна група європейської інтеграції та міжнародної технічної допомоги284-0-573[email protected]
205-iШевченко
Роман Вадимович
Державний експертДИРЕКТОРАТ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇЕкспертна група європейської інтеграції та міжнародної технічної допомоги284-0-564[email protected]
205іКорецька
Катерина Петрівна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇЕкспертна група європейської інтеграції та міжнародної технічної допомоги284-0 699[email protected]
ДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ
Керівництво
304Шаршов
Сергій Іванович
Генеральний директорДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮКерівництво590-4-778[email protected]
Відділ з питань моніторингу, аналізу політики та взаємодії з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування
206Попова
Лілія Григорівна
Начальник відділуДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮВідділ з питань моніторингу, аналізу політики та взаємодії з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування590-4-727[email protected]
308Биканова
Наталія Володимирівна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮВідділ з питань моніторингу, аналізу політики та взаємодії з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування284-0-669Bykanova [email protected]
303Шилкіна
Алла Віталіївна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮВідділ з питань моніторингу, аналізу політики та взаємодії з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування590-4-776[email protected]
303Павлюченко
Нінель Олексіївна
Провідний документознавецьДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮВідділ з питань моніторингу, аналізу політики та взаємодії з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування590-4-781Pavliuchenko [email protected]
Експертна група адміністративно-територіального устрою
303Шилкін
Максим Олегович
Керівник експертної групиДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮЕкспертна група адміністративно-територіального устрою590-4-764[email protected]
309Коток
Юрій Юрійович
Державний експертДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮЕкспертна група адміністративно-територіального устрою590-4-728[email protected]
308Поп’юк
Людмила Володимирівна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮЕкспертна група адміністративно-територіального устрою284-0-664[email protected]
306Усенко
Вадим Анатолійович
Державний експертДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮЕкспертна група адміністративно-територіального устрою590-4-785[email protected]
307Шпильчин
Ярослав Богданович
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮЕкспертна група адміністративно-територіального устрою284-0-670[email protected]
Експертна група взаємодії з інституціями Ради Європи
309Поп’юк
Руслан Дмитрович
Т.в.о. керівника Експертної групиДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮЕкспертна група взаємодії з інституціями Ради Європи590-4-728[email protected]
306Дорошенко
Олеся Сергіївна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮЕкспертна група взаємодії з інституціями Ради Європи590-4-787[email protected]
Експертна група розвитку місцевого самоврядування
307Павлюк
Оксана Володимирівна
Керівник експертної групиДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮЕкспертна група розвитку місцевого самоврядування284-0-670[email protected]
303Арсенюк
Тетяна Андріївна
Державний експертДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮЕкспертна група розвитку місцевого самоврядування590-4-781[email protected]
311Кіндрат
Світлана Михайлівна
Державний експертДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮЕкспертна група розвитку місцевого самоврядування284-0-518[email protected]
305Святовець
Людмила Василівна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮЕкспертна група розвитку місцевого самоврядування590-4-754[email protected]
308Свіргун
Вікторія Сергіївна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮЕкспертна група розвитку місцевого самоврядування284-0-661[email protected]
Експертна група територіальної організації влади
305Рубчак
Микола Володимирович
Керівник експертної групиДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮЕкспертна група територіальної організації влади590-4-789[email protected]
306Євтушенко
Лідія Григорівна
Державний експертДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮЕкспертна група територіальної організації влади590-4-787[email protected]
306Качмарський
Євгеній Іванович
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮЕкспертна група територіальної організації влади590-4-785[email protected]
303Яровенко
Наталія Петрівна
Державний експертДИРЕКТОРАТ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЛАДИ ТА АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮЕкспертна група територіальної організації влади590-4-776[email protected]
ДИРЕКТОРАТ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ
Керівництво
904дПодорожний
Віктор Аксентійович
Генеральний директорДИРЕКТОРАТ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИКерівництво207-1-899[email protected]
Відділ координації та взаємодії з місцевими органами влади Головного управління координації та оцінки ефективності регіональної політики
1011дМакаренко
Людмила Петрівна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИВідділ координації та взаємодії з місцевими органами влади Головного управління координації та оцінки ефективності регіональної політики207-1-881[email protected]
Відділ оцінки ефективності регіональної політики Головного управління координації та оцінки ефективності регіональної політики
1015дТкаченко
Вікторія Олександрівна
Начальник відділуДИРЕКТОРАТ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИВідділ оцінки ефективності регіональної політики Головного управління координації та оцінки ефективності регіональної політики207-1-883[email protected]
211Баско
Катерина Юріївна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИВідділ оцінки ефективності регіональної політики Головного управління координації та оцінки ефективності регіональної політики284-0-509[email protected]
1011дГолвазіна
Олеся Вадимівна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИВідділ оцінки ефективності регіональної політики Головного управління координації та оцінки ефективності регіональної політики207-1-881[email protected]
Головне управління координації та оцінки ефективності регіональної політики
1010дКінщак
Алла Вікторівна
Начальник управлінняДИРЕКТОРАТ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИГоловне управління координації та оцінки ефективності регіональної політики207-1-859[email protected]
Експертна група з питань транскордонного співробітництва
902дКая
Аксенія Сергіївна
Керівник експертної групиДИРЕКТОРАТ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИЕкспертна група з питань транскордонного співробітництва207-1-891[email protected]
903дДалєвська
Тетяна Анатоліївна
Державний експертДИРЕКТОРАТ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИЕкспертна група з питань транскордонного співробітництва207-1-885[email protected]
903дСупруненко
Леся Анатоліївна
Державний експертДИРЕКТОРАТ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИЕкспертна група з питань транскордонного співробітництва207-1-885[email protected]
Експертна група секторальних програм регіонального розвитку
908дБондар
Олександр  Юрійович
Державний експертДИРЕКТОРАТ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИЕкспертна група секторальних програм регіонального розвитку207-1-721[email protected]
908дДармостук
Людмила Петрівна
Державний експертДИРЕКТОРАТ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИЕкспертна група секторальних програм регіонального розвитку207-1-721[email protected]
Експертна група стратегічного планування регіонального розвитку
908дВедмідь
Лариса Миколаївна
Державний експертДИРЕКТОРАТ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИЕкспертна група стратегічного планування регіонального розвитку207-1-825[email protected]
908дСамсонюк
Катерина Олександрівна
Державний експертДИРЕКТОРАТ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИЕкспертна група стратегічного планування регіонального розвитку207-1-825[email protected]
Експертна група інституційної підтримки регіональної політики та співпраці з донорами
909дПавлюк
Алла Петрівна
Керівник експертної групиДИРЕКТОРАТ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИЕкспертна група інституційної підтримки регіональної політики та співпраці з донорами207-1-721[email protected]
909дБамбуляк
Антон Ігорович
Державний експертДИРЕКТОРАТ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИЕкспертна група інституційної підтримки регіональної політики та співпраці з донорами207-1-721@minregion.gov.ua
909дБарвіцький
Сергій Юрійович
Державний експертДИРЕКТОРАТ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИЕкспертна група інституційної підтримки регіональної політики та співпраці з донорами207-1-721[email protected]
ДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИ
Керівництво
306іПлащенко
Євген Миколайович
Генеральний директорДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИКерівництво284-0-524[email protected]
Відділ взаємодії з Державною сервісною службою містобудування України та Державною інспекцією містобудування України Головного управління архітектурно-будівельного контролю та нагляду
Денисюк
Ігор Петрович
Начальник відділуДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИВідділ взаємодії з Державною сервісною службою містобудування України та Державною інспекцією містобудування України Головного управління архітектурно-будівельного контролю та нагляду590-4-701[email protected]
408іОсташевська
Людмила Іванівна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИВідділ взаємодії з Державною сервісною службою містобудування України та Державною інспекцією містобудування України Головного управління архітектурно-будівельного контролю та нагляду284-0-692[email protected]
707іПольський
Олександр Сергійович
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИВідділ взаємодії з Державною сервісною службою містобудування України та Державною інспекцією містобудування України Головного управління архітектурно-будівельного контролю та нагляду284-0-535[email protected]
Відділ реалізації державної політики у сфері сервісних послуг у будівництві та архітектурно-будівельного контролю та нагляду Головного управління архітектурно-будівельного контролю та нагляду
306iМартинишин
Наталія Іванівна
Заступник начальник головного управління-начальник відділуДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИВідділ реалізації державної політики у сфері сервісних послуг у будівництві та архітектурно-будівельного контролю та нагляду Головного управління архітектурно-будівельного контролю та нагляду284-0-524[email protected]
306іБратасюк
Марина Вікторівна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИВідділ реалізації державної політики у сфері сервісних послуг у будівництві та архітектурно-будівельного контролю та нагляду Головного управління архітектурно-будівельного контролю та нагляду284-0-524[email protected]
408іШеремет
Валентина Володимирівна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИВідділ реалізації державної політики у сфері сервісних послуг у будівництві та архітектурно-будівельного контролю та нагляду Головного управління архітектурно-будівельного контролю та нагляду284-0-697[email protected]
Відділ технічного забезпечення та адміністрування містобудівного Головного управління архітектури та містобудівного кадастру
707іКожекіна
Олена Юріївна
Начальник відділуДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИВідділ технічного забезпечення та адміністрування містобудівного Головного управління архітектури та містобудівного кадастру284-0-606[email protected]
707іМарчук
Ірина Миколаївна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИВідділ технічного забезпечення та адміністрування містобудівного Головного управління архітектури та містобудівного кадастру284-0-606[email protected]
Відділ інформаційного забезпечення містобудівного кадастру та моніторингу діяльності із планування територій Головного управління архітектури та містобудівного кадастру
601іПономарьов
Андрій Миколайович
Заступник начальника Головного управління - начальник відділуДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИВідділ інформаційного забезпечення містобудівного кадастру та моніторингу діяльності із планування територій Головного управління архітектури та містобудівного кадастру284-0-596[email protected]
608іКулик
Наталія Геннадіївна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИВідділ інформаційного забезпечення містобудівного кадастру та моніторингу діяльності із планування територій Головного управління архітектури та містобудівного кадастру284-0-602[email protected]
607іСерєкова
Алла Олексіївна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИВідділ інформаційного забезпечення містобудівного кадастру та моніторингу діяльності із планування територій Головного управління архітектури та містобудівного кадастру284-0-589[email protected]
Головне управління архітектурно-будівельного контролю та нагляду
Руденко
Віктор Вікторович
Начальник Головного управлінняДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИГоловне управління архітектурно-будівельного контролю та нагляду@minregion.gov.ua
Експертна група містобудування та планування територій
605іДрагомирова
Галина Андріївна
Т.в.о. керівника експертної групиДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИЕкспертна група містобудування та планування територій590-4-743[email protected]
605іКорнієнко
Ірина Віталіївна
Державний експертДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИЕкспертна група містобудування та планування територій 590-4-716[email protected]
604іСисоєнко
Антон Андрійович
Державний експертДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИЕкспертна група містобудування та планування територій[email protected]
608іФілонич
Костянтин Васильович
Державний експертДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИЕкспертна група містобудування та планування територій284-0-602[email protected]
Експертна група сталого розвитку населених пунктів
606іБанних
Антоніна Валентинівна
Державний експертДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИЕкспертна група сталого розвитку населених пунктів284-0-592[email protected]
306іКанішина
Любов Миколаївна
Державний експертДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИЕкспертна група сталого розвитку населених пунктів284-0-524Kanishyna[email protected]
607іЛисак
Ростислав Олександрович
Державний експертДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИЕкспертна група сталого розвитку населених пунктів284-0-602[email protected]
607іМельничук
Григорій Валерійович
Державний експертДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИЕкспертна група сталого розвитку населених пунктів284-0-594[email protected]
Експертна група формування державної політики у сфері архітектурно-будівельного контролю і нагляду
308іБезрукова
Ірина Валеріївна
Керівник експертної групиДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИЕкспертна група формування державної політики у сфері архітектурно-будівельного контролю і нагляду590-4-741[email protected]
308іГульчук
Євген Олександрович
Державний експертДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИЕкспертна група формування державної політики у сфері архітектурно-будівельного контролю і нагляду284-0-696[email protected]
308іШевчук
Олександр Вікторович
Державний експертДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИЕкспертна група формування державної політики у сфері архітектурно-будівельного контролю і нагляду590-4-741[email protected]
308іВолкова
Світлана Едуардівна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА АРХІТЕКТУРИЕкспертна група формування державної політики у сфері архітектурно-будівельного контролю і нагляду590-4-741[email protected]
ДИРЕКТОРАТ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В БУДІВНИЦТВІ
Керівництво
703іВоскобійник
Олена Павлівна
Т.в.о. Генерального директораДИРЕКТОРАТ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В БУДІВНИЦТВІКерівництво284-0-610[email protected]
Експертна група проектування в будівництві
706іБондаренко
Кристина Андріївна
Державний експертДИРЕКТОРАТ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В БУДІВНИЦТВІЕкспертна група проектування в будівництві284-0-624[email protected]
704іІванова
Катерина Вікторівна
Державний експертДИРЕКТОРАТ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В БУДІВНИЦТВІЕкспертна група проектування в будівництві284-0-615[email protected]
706іМостепанюк
Дмитро Олександрович
Державний експертДИРЕКТОРАТ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В БУДІВНИЦТВІЕкспертна група проектування в будівництві284-0-624[email protected]
706іАпостолюк
Олена Петрівна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В БУДІВНИЦТВІЕкспертна група проектування в будівництві284-0-624[email protected]
706іСтепанчук
Артем Петрович
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В БУДІВНИЦТВІЕкспертна група проектування в будівництві284-0-620[email protected]
Експертна група підвищення енергоефективності в будівельній галузі
706іКононова
Надія Василівна
Державний експертДИРЕКТОРАТ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В БУДІВНИЦТВІЕкспертна група підвищення енергоефективності в будівельній галузі284-05-17[email protected]
706іКостров
Ілля Андрійович
Державний експертДИРЕКТОРАТ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В БУДІВНИЦТВІЕкспертна група підвищення енергоефективності в будівельній галузі284-0-620[email protected]
Експертна група технічного регулювання у будівництві
704іЄвстаф’єв
Вадим Іванович
Керівник експертної групиДИРЕКТОРАТ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В БУДІВНИЦТВІЕкспертна група технічного регулювання у будівництві284-0-617[email protected]
704іРуденко
Іван Миколайович
Державний експертДИРЕКТОРАТ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В БУДІВНИЦТВІЕкспертна група технічного регулювання у будівництві284-0-617[email protected]
704іЧередниченко
Олена Іванівна
Державний експертДИРЕКТОРАТ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В БУДІВНИЦТВІЕкспертна група технічного регулювання у будівництві284-0-615[email protected]
704іМатусова
Арина Юріївна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В БУДІВНИЦТВІЕкспертна група технічного регулювання у будівництві284-0-612[email protected]
303іОлейнікова
Вікторія Анатоліївна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В БУДІВНИЦТВІЕкспертна група технічного регулювання у будівництві590-4-744[email protected]
ДИРЕКТОРАТ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ
Керівництво
1003-дПетрунін
Дмитро Ігорович
Генеральний директорДИРЕКТОРАТ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІКерівництво207-1-723[email protected]
Відділ енергозбереження у сфері ЖКГ
712дРадченко
Роман Миколайович
Начальник відділуДИРЕКТОРАТ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІВідділ енергозбереження у сфері ЖКГ207-1-877[email protected]
1007дВишняк
Ірина Олегівна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІВідділ енергозбереження у сфері ЖКГ207-1-834[email protected]
1007дМішіна
Олена В'ячеславівна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІВідділ енергозбереження у сфері ЖКГ207-1-871[email protected]
206іПавлова
Олена Миколаївна
Головний спеціалістДИРЕКТОРАТ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІВідділ енергозбереження у сфері ЖКГ284-0-566[email protected]
Експертна група енергоефективності громадських будівель
1006-дОбідник
Артур Олександрович
Державний експертДИРЕКТОРАТ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІЕкспертна група енергоефективності громадських будівель207-1-843[email protected]
1006-дБуравльова
Ляна Валентинівна
Державний експертДИРЕКТОРАТ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІЕкспертна група енергоефективності громадських будівель207-1-890[email protected]
1006а-дСитюк
Антоніна Анатоліївна
Державний експертДИРЕКТОРАТ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІЕкспертна група енергоефективності громадських будівель207-1-893[email protected]
Експертна група енергоефективності житлових будівель
1006-дБойкул
Олександр Олександрович
Керівник експертної групиДИРЕКТОРАТ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІЕкспертна група енергоефективності житлових будівель207-1-843[email protected]
1006-дЛисий
Іван Миколайович
Державний експертДИРЕКТОРАТ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІЕкспертна група енергоефективності житлових будівель207-1-893[email protected]
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮ
Керівництво
601дКалінін
Руслан Олександрович
Директор департаментуДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮКерівництво207-1-801[email protected]
Відділ благоустрою
606дОтколенко
Світлана Анатоліївна
Начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ благоустрою207-1-816[email protected]
606дЗаведій
Ірина Миколаївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ благоустрою207-1-812[email protected]
610дСнурнікова
Олена Петрівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ благоустрою207-1-858[email protected]
608дМороз
Наталія Петрівна
Провідний документознавецьДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ благоустрою207-1-874[email protected]
Відділ моніторингу експлуатації та утримання житлового фонду
609дОлейнікова
Ірина Володимирівна
Начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ моніторингу експлуатації та утримання житлового фонду207-1-729Oleinikova [email protected]
610дТолстова
Алла В’ячеславівна
Заступник начальника відділуДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ моніторингу експлуатації та утримання житлового фонду207-1-830[email protected]
602дБубела
Галина Опанасівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ моніторингу експлуатації та утримання житлового фонду207-1-844[email protected]
610дМальована
Наталія Василівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ моніторингу експлуатації та утримання житлового фонду207-1-805[email protected]
602дОлійник
Наталія Федорівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ моніторингу експлуатації та утримання житлового фонду207-1-868[email protected]
Відділ нормативно-методичного забезпечення в житловій сфері
609Паньшин
Дмитро Едуардович
Заступник директора Департаменту – начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ нормативно-методичного забезпечення в житловій сфері207-1-813[email protected]
607дГелеску
Катерина Іванівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ нормативно-методичного забезпечення в житловій сфері207-1-857[email protected]
607дПолєвой
Юрій Петрович
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ нормативно-методичного забезпечення в житловій сфері207-1-863[email protected]
607дХорєва
Наталія Петрівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ нормативно-методичного забезпечення в житловій сфері207-1-829[email protected]
Відділ формування та реалізації політики з житлових питань
708дСтарцева
Світлана Михайлівна
Заступник директора департаменту – начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ формування та реалізації політики з житлових питань207-1-841[email protected]
608дСарапіна
Інна Вікторівна
Заступник начальника відділуДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ формування та реалізації політики з житлових питань207-1-867[email protected]
608lПолець
Ольга Едуардівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ формування та реалізації політики з житлових питань207-1-831[email protected]
608lПолець
Ольга Едуардівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ формування та реалізації політики з житлових питань207-1-831[email protected]
906дРенська
Ірина Георгіївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ формування та реалізації політики з житлових питань207-1-869[email protected]
606дШевченко
Юлія Віталіївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ ТА БЛАГОУСТРОЮВідділ формування та реалізації політики з житлових питань207-1-808[email protected]
ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
Керівництво
702дВедмідь
Андрій Станіславович
Директор департаментуДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯКерівництво207-1-850[email protected]
Відділ водопровідно-каналізаційного господарства
710дІлінський
Олександр  Валерійович
Заступник директора департаменту – начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ водопровідно-каналізаційного господарства207-1-827[email protected]
704дГорбатюк
Тетяна Валентинівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ водопровідно-каналізаційного господарства207-1-861[email protected]
704дЛола
Ірина Вікторівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ водопровідно-каналізаційного господарства207-1-823[email protected]
704дМадюдя
Раїса Анатоліївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ водопровідно-каналізаційного господарства207-1-822[email protected]
704дЧепік
Олена Сергіївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ водопровідно-каналізаційного господарства207-1-861[email protected]
Відділ нормативно-методичного забезпечення в сфері інженерних систем та комунальних послуг
706дВасильківська
Олена Валеріївна
Начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ нормативно-методичного забезпечення в сфері інженерних систем та комунальних послуг207-1-810[email protected]
706дГабрилевич
Юлія Юріївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ нормативно-методичного забезпечення в сфері інженерних систем та комунальних послуг207-1-806[email protected]
706дЛєппо
Ольга Олексіївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ нормативно-методичного забезпечення в сфері інженерних систем та комунальних послуг207-1-840[email protected]
706дРогальова
Алла Геннадіївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ нормативно-методичного забезпечення в сфері інженерних систем та комунальних послуг207-1-717[email protected]
Відділ поводження з побутовими відходами та комунального обслуговування
705дАнопрікова
Оксана Володимирівна
Начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ поводження з побутовими відходами та комунального обслуговування207-1-811[email protected]
705дБожко
Ольга Анатоліївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ поводження з побутовими відходами та комунального обслуговування207-1-811[email protected]
705дДовніч
Сергій Миколайович
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ поводження з побутовими відходами та комунального обслуговування207-1-815[email protected]
705дНовікова
Діана Євгеніївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ поводження з побутовими відходами та комунального обслуговування207-1-802[email protected]
Відділ реалізації державних програм ЖКГ та програм розвитку муніципальної інфраструктури України
711дАнгелов
Олег Леонідович
Начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ реалізації державних програм ЖКГ та програм розвитку муніципальної інфраструктури України207-1-855[email protected]
707дПащенко
Людмила Василівна
Заступник начальника відділуДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ реалізації державних програм ЖКГ та програм розвитку муніципальної інфраструктури України207-1-705[email protected]
707дРесенчук
Ольга Петрівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ реалізації державних програм ЖКГ та програм розвитку муніципальної інфраструктури України207-1-835[email protected]
707дФреїшин
Зореслава Михайлівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ реалізації державних програм ЖКГ та програм розвитку муніципальної інфраструктури України207-1-866[email protected]
Відділ розвитку систем життєзабезпечення
701дМедведь
Тетяна Анатоліївна
Начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ розвитку систем життєзабезпечення207-1-852[email protected]
701дЖуравльова
Олена Степанівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ розвитку систем життєзабезпечення207-1-851[email protected]
701дКозійчук
Олена Володимирівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ розвитку систем життєзабезпечення207-1-836[email protected]
701дЛоза
Світлана Олександрівна
Провідний документознавецьДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ розвитку систем життєзабезпечення207-1-824[email protected]
Відділ теплопостачання
709дТронь
Олександр  Якович
Заступник директора департаменту – начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ теплопостачання207-1-842[email protected]
703дДемяненко
Ганна Олександрівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ теплопостачання207-1-856[email protected]
703дРудченко
Тетяна Валентинівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ теплопостачання207-1-878[email protected]
703дШиховець
Володимир Миколайович
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ТА КОМУНАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯВідділ теплопостачання207-1-876[email protected]
ДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ
Керівництво
502іБондарчук
Надія Леонідівна
Директор департаментуДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУКерівництво284-0-667[email protected]
Відділ західних регіонів
507іЯрошенко
Катерина Олександрівна
Начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ західних регіонів590-4-763[email protected]
507іФілонич
Світлана Миколаївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ західних регіонів284-0-687[email protected]
507іЯрощук
Марина Валентинівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ західних регіонів284-0-687[email protected]
Відділ міжнародних проектів
501іКарась
Вікторія Петрівна
Начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ міжнародних проектів590-4-703[email protected]
506іТараканова
Юлія Ігорівна
Заступник начальника відділуДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ міжнародних проектів590-4-737[email protected]
506ІБабак
Юлія Віталіївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ міжнародних проектів590-4-732[email protected]
506іІляшенко
Оксана Сергіївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ міжнародних проектів590-4-737[email protected]
506iМартинюк
Наталія Миколаївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ міжнародних проектів590-4-732[email protected]
Відділ південних регіонів
503іДіденко
Леся Петрівна
Заступник директора Департаменту-начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ південних регіонів284-0-665[email protected]
504іСергійчук
Сніжана Григорівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ південних регіонів590-4-784[email protected]
504іМилка
Наталія Миколаївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ південних регіонів284-0-677[email protected]
504іРодянчук
Інна Миколаївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ південних регіонів284-0-671[email protected]
Відділ північних регіонів
504іПєшков
Денис Юрійович
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ північних регіонів284-0-571[email protected]
Відділ східних регіонів
505іПодюк
Юлія Вікторівна
Начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ східних регіонів284-0-673[email protected]
505іТопіха
Олег Юрійович
Заступник начальника відділуДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ східних регіонів284-0-676[email protected]
505іБратиця
Олена Олександрівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ східних регіонів284-0-660[email protected]
505іКраснова
Олена Вікторівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ східних регіонів590-4-734[email protected]
505іТимошик
Антоніна Анатоліївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ східних регіонів284-0-698[email protected]
Відділ центральних регіонів
508іСкубак
Андрій Анатолійович
Заступник директора Департаменту-начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ центральних регіонів284-0-662[email protected]
508іВернигор
Інна Юріївна
Заступник начальника відділуДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ центральних регіонів284-0-662[email protected]
508іПотапенко
Наталя Євгенівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ центральних регіонів284-0-668[email protected]
508іСмольняков
Володимир Вікторович
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ центральних регіонів284-0-668[email protected]
504іЛазаренко
Тетяна Іванівна
Провідний документознавецьДЕПАРТАМЕНТ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРІОРИТЕТНИХ ПРОЕКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУВідділ центральних регіонів284-0-677[email protected]
ФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТ
Керівництво
214Касіяник
Анатолій Васильович
Директор департаменту – головний бухгалтерФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТКерівництво284-0-640[email protected]
Відділ бухгалтерського обліку та звітності
217Мельніченко
Алла Валеріївна
Заступник директора департаменту - начальник відділу-заступник головного бухгалтераФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ бухгалтерського обліку та звітності284-0-641[email protected]
217Іванова
Олена Сергіївна
Заступник начальника відділуФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ бухгалтерського обліку та звітності284-0-644[email protected]
217Живило
Галина Володимирівна
Головний спеціалістФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ бухгалтерського обліку та звітності284-0-642[email protected]
217Сокол-Черніловська
Лариса Степанівна
Головний спеціалістФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ бухгалтерського обліку та звітності284-0-646[email protected]
Відділ планування бюджетних програм, мережі та зведеної звітності
215Жук
Валентина Миколаївна
Заступник начальника відділуФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ планування бюджетних програм, мережі та зведеної звітності284-0-645[email protected]
216Князєва
Віра Володимирівна
Начальник відділуФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ планування бюджетних програм, мережі та зведеної звітності284-0-655[email protected]
215Софієнко
Світлана Олександрівна
Головний спеціалістФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ планування бюджетних програм, мережі та зведеної звітності284-0-653[email protected]
216Ярош
Людмила Василівна
Головний спеціалістФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ планування бюджетних програм, мережі та зведеної звітності284-0-648[email protected]
Відділ фінансування програм житлово-комунального господарства
216аКосенко
Олена Олександрівна
Начальник відділуФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ фінансування програм житлово-комунального господарства284-0-654[email protected]
216аІваненко
Світлана Леонідівна
Головний спеціалістФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ фінансування програм житлово-комунального господарства284-0-649[email protected]
216аЧигир
Світлана Петрівна
Головний спеціалістФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ фінансування програм житлово-комунального господарства284-0-649[email protected]
Відділ фінансування регіональних, будівельних програм та розрахунків
213Морозова
Юлія Євгеніївна
Заступник директора департаменту - начальник відділуФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ фінансування регіональних, будівельних програм та розрахунків284-0-650[email protected]
215Севба
Антоніна Григорівна
Заступник начальника відділуФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ фінансування регіональних, будівельних програм та розрахунків284-0-652[email protected]
212Бунін
Сергій Борисович
Головний спеціалістФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ фінансування регіональних, будівельних програм та розрахунків284-0-643[email protected]
212Оляновська
Ірина Юріївна
Головний спеціалістФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ фінансування регіональних, будівельних програм та розрахунків284-0-647[email protected]
ЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ
Керівництво
209Гуцул
Вадим Володимирович
Директор департаментуЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТКерівництво284-0-680[email protected]
Відділ нормативно-правової роботи, експертизи проектів актів з питань будівництва
201Топольськова
Анна Олексіївна
Заступник начальника відділуЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ нормативно-правової роботи, експертизи проектів актів з питань будівництва284-0-582[email protected]
201Громова
Ольга Станіславівна
Головний спеціалістЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ нормативно-правової роботи, експертизи проектів актів з питань будівництва284-0-582[email protected]
Відділ нормативно-правової роботи, експертизи проектів актів з питань житлово-комунального господарства
204Давидова
Вікторія Анатоліївна
Заступник начальника відділуЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ нормативно-правової роботи, експертизи проектів актів з питань житлово-комунального господарства284-0-587[email protected]
204Горай
Анна Юріївна
Головний спеціалістЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ нормативно-правової роботи, експертизи проектів актів з питань житлово-комунального господарства284-0-576[email protected]
204Савчук
Катерина Володимирівна
Головний спеціалістЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ нормативно-правової роботи, експертизи проектів актів з питань житлово-комунального господарства284-0-577[email protected]
Відділ нормативно-правової роботи, експертизи проектів актів з питань регіональної політики та місцевого самоврядування та взаємодії з Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України
203Правдива
Марина Володимирівна
Начальник відділуЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ нормативно-правової роботи, експертизи проектів актів з питань регіональної політики та місцевого самоврядування та взаємодії з Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України284-0-586[email protected]
203Лаврушко
Ліліана Василівна
Заступник начальника відділуЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ нормативно-правової роботи, експертизи проектів актів з питань регіональної політики та місцевого самоврядування та взаємодії з Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України284-0-588[email protected]
203Дьома
Вероніка Олексіївна
Головний спеціалістЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ нормативно-правової роботи, експертизи проектів актів з питань регіональної політики та місцевого самоврядування та взаємодії з Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України284-0-585[email protected]
203Лабань
Андрій Ігорович
Головний спеціалістЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ нормативно-правової роботи, експертизи проектів актів з питань регіональної політики та місцевого самоврядування та взаємодії з Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України284-0-585[email protected]
203Зіньова
Надія Костянтинівна
Провідний документознавецьЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ нормативно-правової роботи, експертизи проектів актів з питань регіональної політики та місцевого самоврядування та взаємодії з Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України284-0-585[email protected]
Відділ правової роботи
207Ситник
Світлана Григорівна
Начальник відділуЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ правової роботи284-0-542[email protected]
207Єжкун
Тетяна Вікторівна
Головний спеціалістЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ правової роботи284-0-541[email protected]
202Павлюк
Роман Сергійович
Головний спеціалістЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ правової роботи284-0-583[email protected]
Відділ претензійно-позовної роботи
205Різник
Віталій Сергійович
Начальник відділуЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ претензійно-позовної роботи590-4-758[email protected]
202Гриднєва
Оксана Василівна
Головний спеціалістЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ претензійно-позовної роботи284-0-537[email protected]
202Марченко
Ірина Іванівна
Головний спеціалістЮРИДИЧНИЙ ДЕПАРТАМЕНТВідділ претензійно-позовної роботи284-0-537[email protected]
ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Керівництво
808дКравченко
Наталія Олександрівна
Директор департаментуДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯКерівництво207-1-711[email protected]
Відділ забезпечення сталого функціонування підприємств комунального господарства
801дКоляда
Олена Володимирівна
Заступник директора департаменту – начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯВідділ забезпечення сталого функціонування підприємств комунального господарства207-1-715[email protected]
801дКобзар
Ігор Васильович
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯВідділ забезпечення сталого функціонування підприємств комунального господарства207-1-718[email protected]
801дМастюгіна
Оксана Костянтинівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯВідділ забезпечення сталого функціонування підприємств комунального господарства207-1-701[email protected]
Відділ нормативно-методичного забезпечення економіки систем життєзабезпечення та моніторингу проблемних питань регіонів
803дПомінчук
Святослав Анатолійович
Начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯВідділ нормативно-методичного забезпечення економіки систем життєзабезпечення та моніторингу проблемних питань регіонів207-1-707[email protected]
803дЖелезняк
Наталія Петрівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯВідділ нормативно-методичного забезпечення економіки систем життєзабезпечення та моніторингу проблемних питань регіонів207-1-704[email protected]
803дЩербініна
Людмила Петрівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯВідділ нормативно-методичного забезпечення економіки систем життєзабезпечення та моніторингу проблемних питань регіонів207-1-838[email protected]
803дНазарова
Наталія Вікторівна
Провідний документознавецьДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯВідділ нормативно-методичного забезпечення економіки систем життєзабезпечення та моніторингу проблемних питань регіонів207-1-818[email protected]
Відділ тарифної політики
806дКорицька
Вікторія Григорівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯВідділ тарифної політики207-1-716[email protected]
806дПасак
Віта Василівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯВідділ тарифної політики207-1-709[email protected]
806дПогоріла
Ірина Михайлівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯВідділ тарифної політики207-1-702[email protected]
806дЯценко
Тетяна Олексіївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯВідділ тарифної політики207-1-712[email protected]
Віділ моніторингу виконання інвестиційних програм та діяльності підприємств житлово-комунального господарства
809дБондарчук
Ярослава Анатоліївна
Начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯВіділ моніторингу виконання інвестиційних програм та діяльності підприємств житлово-комунального господарства207-1-708[email protected]
805дАнтонюк
Вікторія Вікторівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯВіділ моніторингу виконання інвестиційних програм та діяльності підприємств житлово-комунального господарства207-1-872[email protected]
805дГуменюк
Микола Михайлович
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯВіділ моніторингу виконання інвестиційних програм та діяльності підприємств житлово-комунального господарства207-1-849[email protected]
805дПолторак
Марія Сергіївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ЕКОНОМІКИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯВіділ моніторингу виконання інвестиційних програм та діяльності підприємств житлово-комунального господарства207-1-865[email protected]
УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Керівництво
Яковлев
Руслан Анатолійович
Начальник управлінняУПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙКерівництво590-4-777[email protected]
Відділ технічного забезпечення
114Чадаєв
Сергій Васильович
Заступник начальника управління-начальник відділуУПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙВідділ технічного забезпечення284-0-600[email protected]
114Ващенко
Сергій Миколайович
Провідний інженер з комп’ютерних системУПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙВідділ технічного забезпечення590-4-757[email protected]
117Кіяшко
Анна Леонідівна
Головний спеціалістУПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙВідділ технічного забезпечення590-4-794[email protected]
УПРАВЛІННЯ ЦІНОУТВОРЕННЯ, ЕКОНОМІКИ ТА ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН У БУДІВНИЦТВІ
Керівництво
Вахович
Інна Володимирівна
Начальник управлінняУПРАВЛІННЯ ЦІНОУТВОРЕННЯ, ЕКОНОМІКИ ТА ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН У БУДІВНИЦТВІКерівництво[email protected]
Відділ економіки та договірних відносин
405іМитропан
Тетяна Костянтинівна
Начальник відділуУПРАВЛІННЯ ЦІНОУТВОРЕННЯ, ЕКОНОМІКИ ТА ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН У БУДІВНИЦТВІВідділ економіки та договірних відносин284-05-69[email protected]
405іДонець
Анастасія Юріївна
Головний спеціалістУПРАВЛІННЯ ЦІНОУТВОРЕННЯ, ЕКОНОМІКИ ТА ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН У БУДІВНИЦТВІВідділ економіки та договірних відносин284-0-565[email protected]
Відділ ціноутворення та експертизи проектів
406іЮщенко
Наталія Григорівна
Начальник відділуУПРАВЛІННЯ ЦІНОУТВОРЕННЯ, ЕКОНОМІКИ ТА ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН У БУДІВНИЦТВІВідділ ціноутворення та експертизи проектів284-0-688[email protected]
406іМотрусь
Олена Самойлівна
Головний спеціалістУПРАВЛІННЯ ЦІНОУТВОРЕННЯ, ЕКОНОМІКИ ТА ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН У БУДІВНИЦТВІВідділ ціноутворення та експертизи проектів284-0-521[email protected]
406іСєргєєнко
Олена Петрівна
Головний спеціалістУПРАВЛІННЯ ЦІНОУТВОРЕННЯ, ЕКОНОМІКИ ТА ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН У БУДІВНИЦТВІВідділ ціноутворення та експертизи проектів284-0-685[email protected]
405іСнєгірьова
Юлія Петрівна
Головний спеціалістУПРАВЛІННЯ ЦІНОУТВОРЕННЯ, ЕКОНОМІКИ ТА ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН У БУДІВНИЦТВІВідділ ціноутворення та експертизи проектів284-0-563[email protected]
ВІДДІЛ ВПРОВАДЖЕННЯ ЖИТЛОВИХ ПРОГРАМ
704іКовальчук
Ірина Миколаївна
Головний спеціалістВІДДІЛ ВПРОВАДЖЕННЯ ЖИТЛОВИХ ПРОГРАМ284-0-672[email protected]
ВІДДІЛ ВЗАЄМОДІЇ ІЗ ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
302Цибенко
Олена Олександрівна
Заступник начальника відділуВІДДІЛ ВЗАЄМОДІЇ ІЗ ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ590-4-795[email protected]
302Воротнікова
Катерина Миколаївна
Головний спеціалістВІДДІЛ ВЗАЄМОДІЇ ІЗ ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ590-4-795[email protected]
310Горшкова
Софія Вячеславівна
Головний спеціалістВІДДІЛ ВЗАЄМОДІЇ ІЗ ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ[email protected]
302Деменчук
Світлана Степанівна
Головний спеціалістВІДДІЛ ВЗАЄМОДІЇ ІЗ ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ590-4-796[email protected]
301Коваленко
Ольга Валеріївна
Головний спеціалістВІДДІЛ ВЗАЄМОДІЇ ІЗ ЗАСОБАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ590-4-792[email protected]
ОПЕРАТИВНО-ДИСПЕТЧЕРСЬКИЙ ВІДДІЛ
110дМитько
Василь Миколайович
Начальник відділуОПЕРАТИВНО-ДИСПЕТЧЕРСЬКИЙ ВІДДІЛ207-18-79[email protected]
110дКозерецька
Ольга Володимирівна
ДиспетчерОПЕРАТИВНО-ДИСПЕТЧЕРСЬКИЙ ВІДДІЛ207-18-04[email protected]
110дКурбаль
Інна Олексіївна
ДиспетчерОПЕРАТИВНО-ДИСПЕТЧЕРСЬКИЙ ВІДДІЛ 207-18-04[email protected]
110дСмірнова
Світлана Іванівна
ДиспетчерОПЕРАТИВНО-ДИСПЕТЧЕРСЬКИЙ ВІДДІЛ207-18-04[email protected]
110дСухицька
Лідія Миколаївна
ДиспетчерОПЕРАТИВНО-ДИСПЕТЧЕРСЬКИЙ ВІДДІЛ207-18-04[email protected]
110дСєдініна
Ірина Володимирівна
ДиспетчерОПЕРАТИВНО-ДИСПЕТЧЕРСЬКИЙ ВІДДІЛ207-18-04[email protected]
ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЮ ВЛАСНІСТЮ
Грабар
Олександр  Володимирович
Начальник відділуВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЮ ВЛАСНІСТЮ[email protected]
705іЗалевська
Наталія Леонідівна
Головний спеціалістВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЮ ВЛАСНІСТЮ284-0-529[email protected]
705іСідловська
Алла Володимирівна
Головний спеціалістВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЮ ВЛАСНІСТЮ590-4-762[email protected]
СЕКТОР КОНТРОЛЮ
115Ілінська
Юлія Петрівна
Головний спеціалістСЕКТОР КОНТРОЛЮ284-0-530[email protected]
СЕКТОР ПРОТОКОЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА
208іФілонова
Ольга Олексіївна
Завідувач секторуСЕКТОР ПРОТОКОЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА284-0-679[email protected]
602іАнтоненко
Ірина Вікторівна
Головний спеціалістСЕКТОР ПРОТОКОЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА284-0-513[email protected]
207іПікуща
Тетяна Миколаївна
Головний спеціалістСЕКТОР ПРОТОКОЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА284-0-561[email protected]
СЕКТОР З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОРУПЦІЇ
208Бригас
Галина Григорівна
Головний спеціалістСЕКТОР З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОРУПЦІЇ284-05-44[email protected]
СЕКТОР З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ
611дКалінніков
Андрій Анатолійович
Завідувач секторуСЕКТОР З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ207-1-726[email protected]
611дСом
Леся Василівна
Головний спеціалістСЕКТОР З ПИТАНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ207-1-726[email protected]
СЕКТОР МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ ТА З ПИТАНЬ ОБОРОНИ
405Глущенко
Віктор Олегович
Завідувач секторуСЕКТОР МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ ТА З ПИТАНЬ ОБОРОНИ284-0-627[email protected]
405Анфілова
Оксана Анатоліївна
Головний спеціалістСЕКТОР МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ ТА З ПИТАНЬ ОБОРОНИ284-0-627[email protected]
СЕКТОР РЕЖИМНО-СЕКРЕТНОЇ РОБОТИ
405Мацієвський
Михайло Анатолійович
Завідувач секторуСЕКТОР РЕЖИМНО-СЕКРЕТНОЇ РОБОТИ284-0-626[email protected]
СЕКТОР ТЕНДЕРНИХ ПРОЦЕДУР
609іЛевченко
Алла Володимирівна
Завідувач секторуСЕКТОР ТЕНДЕРНИХ ПРОЦЕДУР284-0-533[email protected]
609іШаламай
Лариса Петрівна
Головний спеціалістСЕКТОР ТЕНДЕРНИХ ПРОЦЕДУР284-0-616[email protected]
СЕКТОР РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА
301Шульга
Сніжана Олександрівна
Головний спеціалістСЕКТОР РОЗВИТКУ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА590-4-793[email protected]
УПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТООБІГУ
Відділ по роботі із зверненнями громадян та запитами на публічну інформацію
1004-дПекельний
Вадим Васильович
Начальник відділуУПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТООБІГУВідділ по роботі із зверненнями громадян та запитами на публічну інформацію207-17-00[email protected]
1005-дЗубець
Інна Михайлівна
Головний спеціалістУПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТООБІГУВідділ по роботі із зверненнями громадян та запитами на публічну інформацію207-18-86[email protected]
1005-дМеркулова
Марія Володимирівна
Головний спеціалістУПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТООБІГУВідділ по роботі із зверненнями громадян та запитами на публічну інформацію207-18-86[email protected]
1005-дПаливода
Анна Віталіївна
Провідний консультантУПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТООБІГУВідділ по роботі із зверненнями громадян та запитами на публічну інформацію207-18-89[email protected]
Загальний відділ
101 аКаган
Костянтин Ігорович
Заступник начальника управління - начальник відділуУПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТООБІГУЗагальний відділ590-4-766[email protected]
101 бЗброжек
Оксана Іванівна
Головний спеціалістУПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТООБІГУЗагальний відділ284-0-551[email protected]
101бПономаренко
Анна Іванівна
Головний спеціалістУПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТООБІГУЗагальний відділ284-0-554[email protected]
102Білогай
Ірина Вікторівна
Провідний документознавецьУПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТООБІГУЗагальний відділ590-4-769[email protected]
111Жупанська
Лариса Олексіївна
Провідний документознавецьУПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТООБІГУЗагальний відділ[email protected]
101 бТатаренко
Світлана Володимирівна
Провідний документознавецьУПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТООБІГУЗагальний відділ284-0-554[email protected]
102Яфаєв
Валерій Альбертович
Провідний документознавецьУПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТООБІГУЗагальний відділ590-4-717[email protected]
ДЕПАРТАМЕНТ ПЕРСОНАЛУ
313Писанко
Людмила Миколаївна
Директор департаментуДЕПАРТАМЕНТ ПЕРСОНАЛУ590-4-745[email protected]
Відділ відбору та прогнозування розвитку персоналу
319Сидоренко
Дмитро Валентинович
Т.в.о. начальника відділуДЕПАРТАМЕНТ ПЕРСОНАЛУВідділ відбору та прогнозування розвитку персоналу284-0-632[email protected]
319Мельник
Тамара Василівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ПЕРСОНАЛУВідділ відбору та прогнозування розвитку персоналу284-0-632[email protected]
319Мілентьєв
Володимир Олександрович
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ПЕРСОНАЛУВідділ відбору та прогнозування розвитку персоналу284-0-638[email protected]
Відділ кадрового менеджменту
320Гордієнко
Алла Олександрівна
Начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ ПЕРСОНАЛУВідділ кадрового менеджменту284-0-635[email protected]
320Полулях
Світлана Михайлівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ПЕРСОНАЛУВідділ кадрового менеджменту284-0-639[email protected]
320Стожок
Світлана Василівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ПЕРСОНАЛУВідділ кадрового менеджменту284-0-637[email protected]
320Юношева
Віта Анатоліївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ПЕРСОНАЛУВідділ кадрового менеджменту284-0-634[email protected]
Відділ організаційно-методичного забезпечення та заохочувальної політики
320/1Акімова
Тамара Юріївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ПЕРСОНАЛУВідділ організаційно-методичного забезпечення та заохочувальної політики284-0-609[email protected]
320/1Рябикіна
Леся Михайлівна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ПЕРСОНАЛУВідділ організаційно-методичного забезпечення та заохочувальної політики284-0-609[email protected]
320/1Ярута
Тетяна Миколаївна
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ПЕРСОНАЛУВідділ організаційно-методичного забезпечення та заохочувальної політики284-0-609[email protected]
Відділ по роботі з персоналом державних підприємств
314Сабанюк
Олександр  Сергійович
Начальник відділуДЕПАРТАМЕНТ ПЕРСОНАЛУВідділ по роботі з персоналом державних підприємств284-0-630[email protected]
314Жуковський
Євгеній Олександрович
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ПЕРСОНАЛУВідділ по роботі з персоналом державних підприємств284-0-630[email protected]
314Франчук
Сергій Васильович
Головний спеціалістДЕПАРТАМЕНТ ПЕРСОНАЛУВідділ по роботі з персоналом державних підприємств284-0-579[email protected]
СЕКТОР ВНУТРІШНЬОГО АУДИТУ
406Чабак
Олена Андріївна
В.о. завідувача секторуСЕКТОР ВНУТРІШНЬОГО АУДИТУ590-4-752[email protected]
Повернутися вгору