Наказ Мінрегіону від 18.11.2022 № 217 «Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Міністерства розвитку громад та територій України».

21.11.2022


МІНІСТЕРСТВО
РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від  18. 11.2022 р.                                                      Київ                                                                          №217

Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності
Міністерства розвитку громад та територій України

Відповідно до статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», пункту 2 розділу ІІІ Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28 грудня 2021 року № 830/21, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 17 лютого 2022 року за № 219/37555, з метою розроблення та впровадження інструментів доброчесності у діяльності Міністерства розвитку громад та територій України

НАКАЗУЮ:

  1. Провести оцінювання корупційних ризиків у діяльності Мінрегіону у форматі самооцінювання.
  2. Сектору з питань запобігання та виявлення корупції (Груєнко С.) забезпечити розробку проєкту наказу Мінрегіону щодо формування персонального складу робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у Мінрегіоні (далі – робоча група).
  3. Робочій групі після її утворення провести оцінювання корупційних ризиків у діяльності Мінрегіону у строк до 31.01.2023.
  4. Сектору з питань запобігання та виявлення корупції (Груєнко С.) за результатами оцінювання корупційних ризиків у діяльності Мінрегіону підготувати в установленому порядку антикорупційну програму Мінрегіону у строк до 28.02.2023.
  5. Керівникам самостійних структурних підрозділів Мінрегіону забезпечити надання Сектору з питань запобігання та виявлення корупції кандидатур для включення до складу робочої групи у строк до 23.11.2022.
  6. Сектору з питань запобігання та виявлення корупції (Груєнко С.) забезпечити можливість надання представниками громадськості кандидатур для включення до складу робочої групи шляхом направлення пропозиції на електронну адресу [email protected] протягом 10 днів з дня опублікування цього наказу.
  7. Відділу взаємодії із засобами масової інформації (Цибенко О.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Мінрегіону у строк не пізніше 3 робочих днів з дня прийняття цього наказу.
  8. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінрегіону від 17.01.2022 № 4 «Про проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Мінрегіону».
  9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

В.о. Міністра                                                                                Василь ЛОЗИНСЬКИЙ

Повернутися вгору