Наказ Мінрегіону від 25.06.2020 № 148 “Про утворення (визначення) уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання та виявлення корупції”

03.07.2020


МІНІСТЕРСТВО
РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25.06.2020 р.                                                                                                                     №148
Київ

Про утворення (визначення) уповноважених підрозділів
(уповноважених осіб) з питань запобігання та виявлення корупції

Відповідно до частини першої статті 131 Закону України «Про запобігання корупції», пункту 3 частини другої статті 8 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади», підпункту 8 пункту 5 Положення про Міністерство розвитку громад та територій України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 року № 197 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 850), Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 17 березня 2020 року № 102/20, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 квітня 2020 року за № 361/34644, з метою організації та здійснення заходів із запобігання та виявлення корупції

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінрегіону, а також акціонерних товариств, повноваження з управління корпоративними правами держави щодо яких здійснює Мінрегіон (крім юридичних осіб, у яких відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» затверджуються антикорупційні програми):

1.1. Утворити (визначити) та забезпечити функціонування уповноважених підрозділів (уповноважених осіб) з питань запобігання та виявлення корупції (далі – уповноважені підрозділи) і затвердити положення (посадову інструкцію) про них.

1.2. Інформацію щодо утворення (визначення) уповноважених підрозділів надіслати до Мінрегіону до 15 липня 2020 року за формою, що додається.

1.3. Звіти щодо діяльності уповноважених підрозділів надсилати до Мінрегіону щопівроку до 15 числа місяця, наступного за звітним.

2. Сектору з питань запобігання та виявлення корупції (Гуріна О.) в межах компетенції забезпечити координацію діяльності уповноважених підрозділів, надання їм методичної та консультаційної допомоги з питань додержання законодавства щодо запобігання корупції.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Мінрегіону від 02 грудня 2013 року № 564 «Про утворення (визначення) уповноважених підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції».

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра  Коваленко А.

 

Міністр                                                                                                                             Олексій ЧЕРНИШОВ

Повернутися вгору