Наказ Мінрегіону від 27 жовтня 2021 року № 275 «Про затвердження Положення щодо впровадження в апараті Міністерства розвитку громад та територій України механізмів заохочення викривачів та формування культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11 листопада 2021 р. за № 1486/37108 (із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 17 листопада 2021 року № 301)

08.12.2021

 

МІНІСТЕРСТВО
РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.10.2021                                                          N 275
м.Київ

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
11 листопада 2021 р. за N 1486/37108

Про затвердження Положення щодо впровадження в апараті
Міністерства розвитку громад та територій України механізмів
заохочення викривачів та формування культури повідомлення
про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією
правопорушень, інших порушень Закону України “Про запобігання корупції”

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства розвитку громад та територій України
 від 17 листопада 2021 року N 301

Відповідно до частини четвертої статті 531 Закону України “Про запобігання корупції”, пункту 8 Положення про Міністерство розвитку громад та територій України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 року N 197 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року N 850), з метою впровадження в Міністерстві розвитку громад та територій України механізмів заохочення викривачів та формування культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України “Про запобігання корупції”

(преамбула із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства
 розвитку громад та територій України від 17.11.2021 р. N 301)

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Положення щодо впровадження в апараті Міністерства розвитку громад та територій України механізмів заохочення викривачів та формування культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України “Про запобігання корупції”, що додається.
  2. Керівникам самостійних структурних підрозділів апарату Мінрегіону забезпечити ознайомлення з цим наказом працівників підрозділу.
  3. Сектору з питань запобігання та виявлення корупції забезпечити:

1) надання необхідної методичної та практичної допомоги працівникам апарату Мінрегіону з питань, що стосуються повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних із корупцією правопорушень;

2) співпрацю з викривачами, здійснення заходів стосовно дотримання їхніх прав та гарантій захисту, передбачених Законом України “Про запобігання корупції”.

(пункт 3 із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства
 розвитку громад та територій України від 17.11.2021 р. N 301)

  1. Сектору з питань запобігання та виявлення корупції (Бригас Г.) разом з Юридичним департаментом (Гуцул В.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
  2. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра В’ячеслава Негоду.

Міністр                                                              Олексій ЧЕРНИШОВ

 

Повернутися вгору