Методичні рекомендації щодо передачі в управління підприємств та/або корпоративних прав з метою запобігання конфлікту інтересів

23.08.2016

Національним агентством з питань запобігання корупції затверджено Методичні рекомендації щодо передачі в управління підприємств та/або корпоративних прав з метою запобігання конфлікту.

Відповідне рішення ухвалено на засіданні 11 серпня 2016 року.

Рекомендації підготовлено задля забезпечення належної реалізації законодавчих приписів щодо запобігання конфлікту інтересів у зв’язку із наявністю в особи підприємств чи корпоративних прав.

Так, у Рекомендаціях окреслено загальні вимоги до порядку передачі управління належних особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та посадовим особам юридичних осіб публічного права підприємств та/або корпоративних прав, визначено способи такої передачі та роз’яснено порядок обчислення строків передачі і повідомлення Національного агентства про передачу.

Також у Рекомендаціях запропоновано форму повідомлення Національного агентства про передачу підприємств та/або корпоративних прав з управління.

З текстом Рекомендацій можна ознайомитись за посиланням.

Повернутися вгору