НАЗК звертає увагу нових суб’єктів декларування на виникнення у них низки зобов’язань

05.11.2019

Національне агентство з питань запобігання корупції звертає увагу нових суб’єктів декларування на виникнення у них низки зобов’язань. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Нові суб’єкти декларування: керівник Офісу Президента України, його Перший заступник та заступник, а також особи, які займають посади патронатної служби, визначені Законом України «Про державну службу», крім осіб, які виконують свої обов’язки на громадських засадах, помічники суддів; члени наглядових рад господарських товариств, понад 50% акцій яких належать державі; члени конкурсних та дисциплінарних комісій – подають у 2019 році до Реєстру декларацій:

– повідомлення про суттєві зміни у майновому стані (у разі отримання доходу, придбання майна на суму понад 96 050 тис. грн.);

– декларацію перед звільненням (подається у день звільнення за період з 01.01.2019 по день, що передує дню звільнення; якщо звільнення відбувається за ініціативою роботодавця, декларація подається протягом 20 робочих днів).

Особа, яка претендує на одну із вищезазначених посад, зобов’язана подати декларацію кандидата на посаду.

Також суб’єкти декларування мають письмово повідомити Національне агентство з питань запобігання корупції про відкриття валютного рахунка за кордоном протягом 10 днів.

Вже у 2020 році нові суб’єкти декларування подаватимуть щорічні декларації та декларації після звільнення, якщо таке звільнення відбудеться у період з 18.10.2019 по 31.12.2019.

    Повернутися вгору