Роз’яснення НАЗК від 01.04.2020 №2 “Щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю”

20.05.2020

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції звертає увагу осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, що 1 червня 2020 року завершується термін подання щорічних декларацій за 2019 рік.

Для полегшення процесу заповнення декларацій та з метою однакового застосування законодавства стосовно вимог фінансового контролю Національне агентство з питань запобігання корупції підготувало додаткове Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, а також відповіді на актуальні запитання, які виникли у суб’єктів декларування при роботі з Реєстром декларацій.

Важливо! Роз’яснення відображають позицію Національного агентства з питань запобігання корупції з метою забезпечення однакового застосування положень Закону України “Про запобігання корупції” стосовно вимог фінансового контролю та мають рекомендаційний характер і не містять нових правових норм.

 

Повернутися вгору