У Мінрегіоні зіграли в антикорупційну «Мафію»

10.10.2019

Міністерство розвитку громад та територій України реалізує завдання щодо запобігання корупції за допомогою різноманітних заходів, у тому числі й інноваційних та просвітницьких.

Так, 8 жовтня працівники Міністерства взяли участь в антикорупційній грі «Мафія». Учасники гри: громадяни (жителі міста), активісти, олігарх, корупціонери, мер, працівник НАБУ, суддя. Головна мета: жителі міста мають виявити та кинути за грати корупціонерів, корупціонери – вкрасти весь бюджет міста або змусити жителів міста кинути один одного за грати за підозрою корупції.

Розробник гри Центр «Ейдос», зазначає, що гра надає учасникам розуміння інструментів боротьби з корупцією, підтверджує важливість ролі кожного у цій боротьбі та навчає бути пильними, уважними та мислити критично.  Працівники Мінрегіону впорались із завданнями на відмінно – корупціонер опинився за ґратами, а бюджетні гроші залишились в казні!

Захід було організовано та проведено Центром «Ейдос», у рамках проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія».

    Повернутися вгору