Звіт про здійснення заходів щодо запобігання корупції у Мінрегіоні за червень – серпень 2019 року

09.09.2019

Мінрегіон у партнерстві з представниками інститутів громадянського суспільства та експертами в рамках Урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» продовжує реалізовувати заходи № 70 та № 71 щодо запобігання корупції у сфері діяльності Мінрегіону.

У лютому 2019 року проект Концепції публічного управління у сфері містобудівної діяльності на 2019-2030 роки (далі — Концепція) схвалено на засіданні Редакційної колегії (протокол від 05.02.2019).

Протягом I-II кварталів 2019 року в Мінрегіоні проведено низку круглих столів щодо громадського обговорення проекту Концепції, а саме: «Планування та використання територій. Проблеми сьогодення та виклики на майбутнє»; «Збереження культурної спадщини та навколишнього природного середовища при плануванні та забудові територій», «Публічні закупівлі у будівництві», «Ціноутворення у будівництві».

Департаментом містобудування, архітектури та планування територій проведена 21 узгоджувальна нарада із причетними працівниками Мінрегіону, представниками Урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції», фахівцями у сфері містобудування щодо принципових питань у проекті Концепції.

Станом на 01.09.2019 у Департаменті містобудування, архітектури та планування територій Мінрегіону проект Концепції доопрацьовано із врахуванням наданих зауважень та пропозицій, а також розроблено проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції публічного управління у галузі будівництва».

Слід зазначити, що в рамках виконання заходу № 71 Мінрегіоном підготовлене та погоджене коротке технічне завдання інформаційно-аналітичної системи «Портал Державного фонду регіонального розвитку». Завершено процес уточнення бізнес-процесів по розробці веб-порталу.

Наразі триває розробка нової онлайн-платформи компанією розробником «Kitsoft».

У вересні 2019 року планується проведення чергової робочої зустрічі за участю представників компанії розробника «Kitsoft», Мінрегіону та U-lead з метою оцінити прогрес виконання технічного завдання, обговорення проблемних питань, тощо.

Із черговим звітом про здійснення заходів щодо запобігання корупції в Мінрегіоні можна ознайомитись тут.

Повернутися вгору