Звіт про здійснення заходів щодо запобігання корупції у Мінрегіоні за вересень – грудень 2019 року

05.12.2019

Мінрегіон у партнерстві з представниками інститутів громадянського суспільства та експертами в рамках Урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» продовжує реалізовувати заходи № 70 та № 71 щодо запобігання корупції у сфері діяльності Мінрегіону.

На виконання заходу до проекту Концепції, яка була презентована Мінрегіону, були надані зауваження та пропозиції структурних підрозділів Мінрегіону, а також виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Державної архітектурно-будівельної інспекції України, які опрацьовані Директоратом просторового планування територій та архітектури.

Станом на 29 листопада 2019 року Директоратом просторового планування територій та архітектури проект Концепції доопрацьовано, розроблено та направлено структурним підрозділам Мінрегіону на погодження проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції публічного управління у сфері містобудівної діяльності та затвердження плану її реалізації».

Стосовно виконання  заходу № 71 , слід зазначити, що 25 листопада 2019 року розпочато тестування процесу реєстрації заявників та подачі проектів на новій онлайн платформі за участю працівників Мінрегіону, групи радників, обласних державних адміністрацій.

За результатами такого тестування 5 грудня 2019 року планується проведення чергової робочої зустрічі за участю представників компанії розробника «Kitsoft», Мінрегіону та групи радників з метою усунення недоліків виявлених в процесі тестування, оцінки загального прогресу виконання технічного завдання, обговорення проблемних питань.

Крім того, Мінрегіоном спільно з іншими заінтересованими органами розроблено проект Закону України «Про внесення до статті 241 Бюджетного кодексу України (щодо підвищення ефективності використання коштів державного фонду регіонального розвитку)», який 29 вересня 2019 року схвалено Урядом та 2 жовтня 2019 року подано на розгляд Верховної Ради України (реєстраційний № 2202).

Із черговим звітом про здійснення заходів щодо запобігання корупції в Мінрегіоні можна ознайомитись тут.

Повернутися вгору