Конкурс на посади Reform Support Team (RST)

13.10.2021

МІНІСТЕРСТВО РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ВІДКРИТІ ВАКАНСІЇ ДО ОФІСУ ПІДТРИМКИ РЕФОРМ

Офіс підтримки реформ Міністерства розвитку громад та територій України (Офіс реформ) є колегіальним консультативно-дорадчим органом, утворений з метою швидкого й ефективного впровадження Міністерством розвитку громад та територій України системних реформ.

Використовуючи міжнародну експертизу та широкий галузевий досвід наших фахівців, Офіс реформ надає комплексну підтримку Міністерству розвитку громад та територій України, супроводжуючи реформи від аналізу проблеми і розробки ідеї та механізму її впровадження до моніторингу ефективності та комунікації змін.

Опис відкритих посад і деталі за наступними посиланнями:

Старший Експерт: Адміністратор баз даних(Категорія 2)

Вказані фахівці забезпечуватимуть надання адресної технічної підтримки Міністерству розвитку громад та територій України.

Співробітники Офісу реформ працюватимуть за консультаційними контрактами. Рівень оплати праці є конкурентним та визначається індивідуально на основі оцінки знань, компетенцій та професійного досвіду кандидата. Співробітники Офісу реформ не є державними службовцями*.

До участі у конкурсному відборі допускаються тільки громадяни України.

Кандидатам необхідно надіслати заповнену аплікаційну форму, заяву – зобов`язання про нерозголошення конфіденційної інформації, професійну рекомендацію, резюме та два додаткових контакти рекомендодавців на адресу rstminregion@gmail.com

до 23:59 (за київським часом) 3 листопада 2021 р.

Аплікаційна форма розміщена в додатках до оголошення

Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів, не будуть розглядатися у конкурсному відборі.

Приєднуйтесь до команди професіоналів!

* Проект фінансується з Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України (MDA). Учасниками Фонду є Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Сполучені Штати Америки та Європейський Союз, найбільший донор.

Повернутися вгору