Конкурс на посади Reform Support Team (RST)

06.07.2021

WeAreHiring-02

ОФІС ПІДТРИМКИ РЕФОРМ МІНІСТЕРСТВА РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ВІДКРИТІ ВАКАНСІЇ

Офіс підтримки реформ Міністерства розвитку громад та територій України (Офіс реформ) є колегіальним консультативно-дорадчим органом, утворений з метою швидкого й ефективного впровадження Міністерством розвитку громад та територій України системних реформ.

Використовуючи міжнародну експертизу та широкий галузевий досвід наших фахівців, Офіс реформ надає комплексну підтримку Міністерству розвитку громад та територій України, супроводжуючи реформи від аналізу проблеми і розробки ідеї та механізму її впровадження до моніторингу ефективності та комунікації змін.

Опис посад і деталі за наступними посиланнями:

Кінцевий термін подачі документів до 21 липня 2021 року 23:59

Вказані фахівці надаватимуть адресну технічну підтримку Міністерству розвитку громад та територій України.

Співробітники Офісу реформ працюватимуть за консультаційними контрактами. Рівень оплати праці є конкурентним та визначається індивідуально на основі оцінки знань, компетенцій та професійного досвіду кандидата. Співробітники Офісу реформ не є державними службовцями*.

До участі у конкурсному відборі допускаються тільки громадяни України.

Кандидатам необхідно надіслати на адресу rstminregion@gmail.com наступний пакет документів:

Кінцевий термін подачі документів зазначений в описі в залежності від вакансії.

Аплікаційна форма і заява – зобов`язання про нерозголошення розміщені в додатках до оголошення

Усі документи мають бути заповнені англійською мовою. Кандидати, які надіслали неповний пакет документів, не будуть розглядатися у конкурсному відборі.

* Проект фінансується з Багатостороннього Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України (MDA). Учасниками Фонду є Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Сполучені Штати Америки та Європейський Союз, найбільший донор.

Повернутися вгору