Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного

14.07.2021

Міністерство розвитку громад та територій України відповідно до вимог законів України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» та «Про культуру» оголошує конкурс на посаду директора Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного (пр. Перемоги, 50, м. Київ, 03047).

  1. Строк приймання документів на участь у конкурсі на посаду директора Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного (далі – конкурс)

Документи від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, приймаються протягом 30 календарних днів з дати оголошення конкурсу.

Документи на участь у конкурсі приймаються з 14.07.2021 по 13.08.2021
до 15 год. 00 хв. включно.

  1. Початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного (далі – конкурсна комісія)

Міністерство розвитку громад та територій України розпочинає формування конкурсної комісії з 14.07.2021.

  1. Умови проведення конкурсу

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

– визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

– мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– є близькими особами або членом сім’ї керівників органу управління.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

– заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», за формою, що додається;

– автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

– копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

– два рекомендаційні листи довільної форми;

– мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи в паперовій формі надсилаються до Департаменту персоналу Міністерства розвитку громад та територій України за поштовою адресою: вул. Велика Житомирська, буд. 9, м. Київ, 01601, та в електронній формі на електронну адресу: franchuksv@minregion.gov.ua, з позначкою «Документи на конкурс «Бібліотека ім. В.Г. Заболотного».

Відповідальна особа – Франчук Сергій Васильович, контактний телефон: (044) 278-87-97.

Публічні презентації проектів програм розвитку Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного на один і п’ять років кандидати презентують під час другого засідання конкурсної комісії.

Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного на один і п’ять років.

  1. Строки проведення конкурсу

Конкурс починається 14.07.2021 та закінчується не пізніше 13.09.2021.

  1. Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі

– вища освіта;

– стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

– вільне володіння державною мовою;

– здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу, а також фінансова звітність Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного за попередній бюджетний період, додається.

Додатки до оголошення:
зразок заяви;
відомості про умови праці;
фінансова інформація за 2020 рік

Повернутися вгору