Мінрегіон поглиблює співпрацю з ООН Жінки в Україні

01.07.2020

У Мінрегіоні відбулася онлайн-зустріч заступника Міністра розвитку громад та територій України з питань європейської інтеграції Ігоря Корхового з представниками Структури Організації Об’єднаних Націй з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок – ООН Жінки в Україні.

В рамках зустрічі обговорювалося питання просування ґендерної рівності та розширення можливостей жінок у межах реформи місцевого самоврядування, сталого регіонального та місцевого розвитку відповідно до пріоритетів Уряду України та Указу Президента України №722/2019 «Про цілі сталого розвитку України на період до 2030 року», а також Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека”.

«Зокрема, ми зацікавлені розширити співпрацю щодо запровадження ґендерно-правової оцінки, навчання співробітників Мінрегіону засадам ґендерної рівності та формування ґендерної політики в рамках окремого компоненту “Школи нормопроектувальника”, – зауважив Ігор Корховий.

За результатами зустрічі також було окреслено основні напрями подальшої співпраці.  Зокрема, реалізація Стратегії гендерної рівності Міністерства та підвищення спроможності Мінрегіону та залучення експертної оцінки ООН Жінки в Україні до формування політики.

 «Висловлюю величезну вдячність ООН Жінки в Україні, які зарекомендували себе як надійний партнер, за продуктивну співпрацю з Мінрегіоном. Сподіваюся на поглиблення цієї співпраці в рамках запровадження ґендерної рівності і розширення прав та можливостей жінок та чоловіків у сферах компетенції Мінрегіону», – наголосив заступник Міністра.

Повернутися вгору