1-й вебінар з обміну кращими практиками місцевого самоврядування

17.05.2021

Запрошуємо до участі!

20 травня 2021 року у форматі відеоконференції відбудеться вебінар з обміну кращими практиками «Успішно реалізовані громадські ініціативи та проєкти – індикатор взаємодії влади і громади».

Мета вебінару: детальна презентація і обговорення окремих практик-переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2020 року:

  1. Створення умов для активізації та згуртування жителів Новопсковської територіальної громади задля подальшого розвитку їхнього населеного пункту (селище Новопсков Луганської обл.). Практика унікальна тим, що мешканці створили низку громадських організацій, що дало можливість вийти на новий рівень діалогу з владою через спільну реалізацію проєктів.
  2. Ярмарок молодіжних проектів як яскравий приклад ефективної співпраці влади, громади і бізнесу (селище Доброслав Одеської обл.). Ця практика корисна як для керівництва громад, так і для місцевої молоді. Вмотивувати та надихнути розкрити свій потенціал через реалізацію проєктів за підтримки місцевої влади та бізнесу є цілком можливо!

Очікуваний результат вебінару: надихнути учасників заходу на подібні дії у своїх громадах, оскільки буде можливість поставити запитання та почути конкретні відповіді.

Серед спікерів:

  • В’ячеслав НЕГОДА, заступник Міністра розвитку громад та територій України
  • Віталій БЕЗГІН, народний депутат України, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Тетяна ПЛАЧКОВА, народна депутатка України, членкиня Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Вадим ГАЄВ, Новопсковський селищний голова
  • Людмила ПРОКОПЕЧКО, Доброславська селищна голова

Цільова аудиторія: представники органів місцевого самоврядування України всіх рівнів.

Захід організовується Міністерством розвитку громад та територій України спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».

Проєкт програми вебінару ТУТ>>.

Реєстрація відкрита за посиланням https://forms.gle/YfSJdvEYAoX8E19L7

Захід відбудеться онлайн (на платформі Zoom, лінк буде надіслано напередодні вебінару зареєстрованим учасникам/-цям).

Місце проведення заходу:
Дата та час заходу: 20 травня 2021 року
Повернутися вгору