Комунальні послуги: оплата і контроль якості. Cпоживачі та постачальники

06.10.2020

Національна спілка журналістів України (НСЖУ), Міністерство розвитку громад та територій України та USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) запрошують журналістів взяти участь у вебінарі «Комунальні послуги: оплата і контроль якості. Cпоживачі та постачальники»

Вебінар відбудеться 15 жовтня 2020 р. на платформі Zoom.

Під час вебінару ви зможете дізнатися:

  • що нового у стосунках споживачів і постачальників житлово-комунальних послуг у 2020 році;
  • як сплачують за комунальні послуги мешканці різних областей України;
  • обов’язки і права споживача послуг;
  • як отримати відшкодування за неякісно надані житлово-комунальні послуги.

Відповіді на ці питання журналісти зможуть отримати від запрошених спікерів – представників Міністерства розвитку громад та територій України та експертів енергетичного ринку.

До участі запрошуємо журналістів загальноукраїнських та місцевих газет, онлайн-видань, телерадіокоманій, фрілансерів, блогерів, студентів журналістського та економічного профілю.

Отримані знання та навички учасники вебінару зможуть використовувати в повсякденній редакційній практиці. Це вже другий з циклу навчальних вебінарів з актуальних тем, присвячених реформам в енергетичному секторі України. Ще два заплановані на другу половину жовтня та листопад поточного року.

Участь у вебінарі безкоштовна.

Для реєстрації на вебінар заповніть, будь ласка, анкету за посиланням: https://forms.gle/8MeTicLkExzHaDpW8

Детальна інформація з лінком і часом проведення вебінару буде відправлена зареєстрованим учасникам.

Вебінар проводиться в рамках освітньої ініціативи «Прозорість та технічна грамотність в енергетичній журналістиці», який Національна спілка журналістів України виконує в рамках грантової діяльності USAID Проєкту енергетичної безпеки. Метою ініціативи є забезпечення прозорості та технічної грамотності у висвітленні в медіа тем, пов’язаних з енергетичними реформами, та сприяння посиленню енергетичної безпеки України шляхом ефективної комунікації.

Контакти для запитань: (044) 234-52-09 (телефон), spilka@nsju.org (е-mail)

Місце проведення заходу:
Дата та час заходу: 15 жовтня 2020 року
Повернутися вгору