«Навчальна програма з енергоефективності для представників ЗМІ»: підбиття підсумків та нагородження переможців конкурсу

13.10.2021

18 жовтня відбудеться захід, присвячений підбиттю підсумків проєкту «Навчальна програма з енергоефективності для представників ЗМІ» та нагородженню журналістів – переможців конкурсу на краще висвітлення теми енергоефективності. 

Захід організовано проєктом «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» у межах Тижнів Німеччини в Україні 2021.

Участь у зустрічі візьмуть:

  • Василь Лозинський, перший заступник Міністра розвитку громад та територій України;
  • Іма Хренова-Шимкіна, директорка проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» GIZ GmbH;
  • Сергій Нагорняк, голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг;
  • Юлія Підкоморна, заступниця Міністра енергетики України;
  • Валерій Безус, голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України;
  • Сергій Томіленко, голова Національної спілки журналістів України;
  • Ірина Твердовська, радник з комунікацій представника  Кабінету Міністрів  України у Верховній Раді;
  • Дмитро Марусич, експерт з енергоефективності;
  • Юрій Савич, начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності Новоград-Волинської міської ради;
  • Жанна Пацьора, координаторка проєкту «Навчальна програма з енергоефективності для представників ЗМІ»

Обов’язкова акредитація - за посиланням https://bit.ly/2X0ojp1 (або електронною поштою: ee.masmedia@gmail.com до 09:00 18 жовтня)

Контакти:  +380 50  332 21 30, +38 098 366 23 47.

Онлайн-трансляція відбудеться тут: https://www.facebook.com/nsju.org

Довідково.

Проєкт «Навчальна програма з енергоефективності для представників ЗМІ» реалізується як компонента проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементація Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», Мета проєкту: формування  базового розуміння представниками ЗМІ питань національної реформи енергоефективності, створення умов для професійного та об’єктивного висвітлення  поточного стану здійснення реформ у сфері енергоефективності в Україні. Він реалізується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства енергетики України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України та Національної спілки журналістів України.

Проєкт «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Мета проєкту: сприяння імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні, зниження енергоспоживання на муніципальному рівні та створення сучасних можливостей для отримання кваліфікації у сфері енергозбереження. Проєкт фінансують уряди Німеччини та Швейцарії.

Тижні Німеччини в Україні 2021  тривають з 3 до 23  жовтня в рамках німецько-українського співробітництва  під гаслом «Пліч-о-пліч – 30 років німецько-українських відносин». Детальніше https://deutsche-wochen-ukraine.com/.

Дата та час заходу: 10:00, 18 жовтня 2021 року - 12:00, 18 жовтня 2021 року
Повернутися вгору