Оголошення про початок проведення оцінки корупційних ризиків удіяльності Мінрегіону та запрошення щодо надання кандидатур до складу робочої групи

21.11.2022

В Мінрегіоні розпочато процес оцінки корупційних ризиків

Запрошуємо представників громадськості та експертів долучитися до оцінки корупційних ризиків у діяльності Мінрегіону.

На виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції» відповідно до наказу Мінрегіону від 18.11.2022 № 217 «Про проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Міністерства розвитку громад та територій України» (https://cutt.ly/EMCC90v) в рамках підготовки проєкту антикорупційної програми Міністерства розвитку громад та територій України розпочато процес оцінювання корупційних ризиків у діяльності Мінрегіону в форматі самооцінювання.

З метою забезпечення дотримання принципів прозорості і доступності, вивчення та врахування громадської думки, запрошуємо представників громадськості та експертів, які володіють як теоретичними так і практичними знаннями про внутрішнє та зовнішнє середовище Мінрегіону, та мають досвід у сфері її діяльності та/або у сфері запобігання та/або протидії корупції, долучитись до роботи робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності Мінрегіону.

Письмові пропозиції щодо кандидатур для включення до складу зазначеної робочої групи просимо надіслати листом на електронну пошту [email protected] у форматі: прізвище, ім’я по батькові, посада, контактні дані (e-mail, номер телефону) не пізніше 01 грудня 2022 року.

До письмової пропозиції просимо долучити:

  • підтвердження стажу вашої антикорупційної роботи;
  • за наявністю можете додати посилання на результати вашої роботи. Це можуть бути дослідження на антикорупційну тематику, проведені за вашої участі, або на інші здобутки у сфері запобігання і протидії корупції.

Звертаємо увагу, що до складу робочої групи не включають зовнішніх заінтересованих сторін та їх представників у разі наявності відомостей про них у Єдиному державному реєстрі осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Місце проведення заходу:
Дата та час заходу:
Повернутися вгору