Онлайн-консультації щодо нормативно-правового впровадження систем енергоменеджменту в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування

13.07.2021

15 липня на платформі Мінрегіону відбудуться онлайн-консультації щодо нормативно-правового впровадження систем енергоменеджменту в органах державної виконавчої влади та місцевого самоврядування. 

Йдеться про проєкт постанови Кабміну «Про впровадження систем енергетичного менеджменту та про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», який розроблено у Мінрегіоні.

До обговорень запрошуються представники експертного середовища, органів місцевого самоврядування, фахівці з енергоменеджменту та всі інші зацікавлені.

Під час обговорень буде представлена концепція проєкту акта, а також кожен присутній зможе висловити власні пропозиції та зауваження.

За підсумками обговорень його учасники зможуть подати додаткові пропозиції до документа. 

Нагадуємо, що опрацьовуватимуться виключно пропозиції, надані відповідно до інформаційного повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю.

Попередня реєстрація не потрібна. 

Приєднатися до онлайн-заходу можна буде за посиланням: https://cutt.ly/vmAgRvx (Meeting ID: 984 4166 0104, Passcode: 24)

Ознайомитися з проєктом постанови можна за посиланням: https://cutt.ly/fmQ1zKg.

Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь в обговореннях!

Місце проведення заходу:
Дата та час заходу: з 10:00 до 12:00 15 липня 2021 року
Повернутися вгору