У Дніпрі відбудеться третій регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування»

06.10.2021
Мінрегіон_анонс

8 жовтня 2021 року в Дніпрі за участі Першої леді Олени Зеленської та Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбудеться третій регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування».  

Захід пройде в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі за ініціативи Олени Зеленської та у співпраці Міністерства освіти та науки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства економіки, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ГО «Національна асоціація громадського харчування».

У форумі візьмуть участь: 

 • Олена Зеленська, Перша леді України;
 • Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України;
 • Віктор Ляшко, Міністр охорони здоров’я;
 • Іван Лукеря, заступник Міністра розвитку громад та територій;
 • Любомира Мандзій, заступниця Міністра освіти і науки;
 • Ірина Новікова, заступниця Міністра економіки;
 • Владислава Магалецька, Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів;
 • Ольга Піщанська, Голова Антимонопольного комітету України;
 • Василь Задворний, генеральний директор ДП «Прозорро»;
 • Євген Клопотенко, засновник соціального проєкту «Нове шкільне харчування (Cult Food)».

Під час заходу відбудуться виступи та дискусії щодо впровадження та контролю дотримання нових норм харчування, публічних закупівель, проєктного підходу до переобладнання закладів освіти тощо. Дискусійні панелі буде присвячено темам:

 • Безпечність та якість як основа реформи системи шкільного харчування;
 • Публічні закупівлі: якісний і проєктний підхід.

Також передбачено дискусію зі спікерами у форматі запитань-відповідей.

У межах форуму заплановано проведення практичної панелі – демонстрації можливостей сучасного технологічного процесу від команди ГО «Національна асоціація громадського харчування». За 45 хвилин кухарі приготують обід в асортименті з шести страв для 700 людей – учасників форуму, а голова правління Асоціації Орест Степаняк презентує «дорожню карту» переходу на нові стандарти приготування. 

Учасниками форуму стануть представники шести областей – Дніпропетровської, Сумської, Харківської, Запорізької, Луганської, Донецької: голови/заступники ОДА, директори департаментів (управлінь) освіти і науки, директори департаментів економічного розвитку, голови територіальних громад, керівники органів управління освітою територіальних громад, керівники територіальних управлінь Держпродспоживслужби, керівники територіальних управлінь Державної служби якості освіти цих областей тощо.

Форум відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм для «жовтої» зони епідемічної небезпеки відповідно до змін до постанови Кабінету Міністрів №1236, які набули чинності з 20 вересня, та рекомендацій Головного санітарного лікаря.

Локація: м. Дніпро, Пр. О. Поля, 1.

Час: 10:00 – 17:30. Початок реєстрації – о 9:00.

Підхід до преси відбудеться о 12:30. Акредитація представників медіа – до 9:00 7 жовтня за посиланням

Трансляція форуму: YouTube-канал та Facebook-сторінка МОН.

Довідково.

Регіональний форум «Реформа шкільного харчування» відбудеться в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі. Захід організовує МОН та Дніпропетровська ОДА спільно з МОЗ, Міністерством економіки та Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів і ГО «Національна асоціація громадського харчування» за ініціативи Першої леді Олени Зеленської. 

Це буде вже третій подібний регіональний форум. Перший відбувся 13 серпня у м. Буча, другий – 9 вересня в Одесі. До кінця листопада 2021 року МОН планує провести ще два подібні форуми у різних областях України.

Місце проведення заходу: м. Дніпро, Пр. О. Поля, 1
Дата та час заходу: з 10:00 до 17:30 08 жовтня 2021 року
Повернутися вгору