Відкритий діалог представників бізнесу та влади: «Індустріальні парки 2025. Навіщо інвестувати у виробництва»

27.09.2021

28 вересня о 10:30 в індустріальному парку «Біла Церква» відбудеться відкритий діалог представників бізнесу та влади: «Індустріальні парки 2025. Навіщо інвестувати у виробництва». 

На заході обговорюватимуть такі питання:

  • Чому необхідно створювати та розвивати виробничі екосистеми та виробництва в Україні?
  • Чому в цьому процесі важливі колаборації держави та бізнесу?
  • Як новий законопроєкт «Про індустріальні парки» (реєстр. номер 4416-1) сприятиме розвитку таких парків та поступовому відновленню промислового сектора України? 

О 13:00 відбудеться преспідхід за участі Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова, засновника холдингу UFUTURE та індустріального парку «Біла Церква» Василя Хмельницького та заступниці Міністра економіки України Ірини Новікової. 

Також заплановано екскурсію Індустріальним парком для представників ЗМІ.

Серед спікерів: засновник холдингу UFUTURE та індустріального парку «Біла Церква» Василь Хмельницький, голова Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку  Дмитро Наталуха, заступниця Міністра економіки України Ірина Новікова, а також міжнародні експерти та представники бізнесу. 

Дата та час заходу: 28 вересня, 10.30. 

Преспідхід: 13.00

Локація: м. Біла Церква, вул. Леваневського, 150, індустріальний парк «Біла церква», завод Plank Electrotechnic.

Для представників ЗМІ передбачено трансфер. Деталі графіку та маршруту:

  • 9:00 — м. Київ, ст. метро Іподром (зупинка Автостанція «Південна») — індустріальний парк «Біла Церква».
  • 16:15 — індустріальний парк «Біла Церква» — м. Київ, ст. метро Іподром (зупинка Автостанція «Південна»).

Акредитація для ЗМІ обов’язкова.

Для акредитації просимо до 17:00 27 вересня надсилати ПІБ журналістів, які будуть висвітлювати захід, номери телефонів та назву видання/телеканалу на адресу press@minregion.gov.ua  або за телефонами (044) 590 4796, 093 410 3470 Діана Хрущова, 098 878 2311 Софія Горшкова.

Довідково. 

Організатори заходу: індустріальний парк «Біла Церква» та Київський міжнародний економічний форум за підтримки стратегічних партнерів — холдингу UFUTURE, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства економіки України, Офісу реформ Кабінету міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики. Також партнерами заходу є Координатор проєктів ОБСЄ в Україні та CMD-Ukraine.

Зазначимо, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 захід відбудеться з дотриманням всіх карантинних норм.

Місце проведення заходу: м.Біла Церква, Київська область
Дата та час заходу: 10:30, 28 вересня 2021 року
Повернутися вгору