Проект наказу Мінрегіону “Про затвердження Порядку роботи із запитами на інформацію, розпорядником якої є Державна інспекція архітектури та містобудування України та її територіальні органи”

14.12.2021

 

МІНІСТЕРСТВО
РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від ___________ р.                                  Київ                                                          № ____

 

Про затвердження Порядку роботи із запитами на інформацію,
розпорядником якої є Державна інспекція архітектури та
містобудування України та її територіальні органи

 

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади»

 

НАКАЗУЮ: 

  1. Затвердити Порядку роботи із запитами на інформацію, розпорядником якої є Державна інспекція архітектури та містобудування України та її територіальні органи, що додаються.
  2. Директорату просторового планування територій та архітектури (Плащенко Є.) разом з Юридичним департаментом (Різник В.) подати цей наказ в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
  3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Наталію Козловську.

 

Міністр                                                                        Олексій ЧЕРНИШОВ

 

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю

Повернутися вгору