Проект наказу Мінрегіону “Про затвердження Змін до Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки”

05.01.2021


МІНІСТЕРСТВО
РОЗВИТКУ ГРОМАД ТА ТЕРИТОРІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 від _______________                                                                                        №___
Київ 

Про затвердження Змін до Порядку
видачі будівельного паспорта
забудови земельної ділянки

Відповідно до частини четвертої статті 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пункту 8 Положення про Міністерство розвитку громад та територій України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 року № 197 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року № 850)

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Зміни доПорядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 липня 2011 року № 103, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22 липня 2011 року за № 902/19640 (зі змінами),що додаються.
  2. Директорату просторового планування територій та архітектури (Плащенко Є.), Юридичному департаменту (ЧепелюкО.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому законодавством порядку.
  3. Цей наказ набирає чинності з дня офіційного опублікування, але не пізніше набрання чинності Закону України від 17.10.2019 № 199 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва».
  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра                                                           Василь ЛОЗИНСЬКИЙ

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю

Повернутися вгору