Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва”
27.11.2020
ПРОЕКТ

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 2020 р. № ______
Київ
Про внесення змін до Порядку проведення обстеження прийнятих
в експлуатацію об’єктів будівництва
Відповідно до абзацу другого частини другої статті 39-2 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», підпункту 19 пункту 1 Плану заходів щодо створення та запровадження Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів Українивід 20 травня 2020 р. № 565, Кабінет Міністрів України постановляє:
- Внести до Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2017 р. № 257 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 33, ст.1045) (далі – Порядок), зміни, що додаються.
- Ця постанова набуває чинності одночасно з набранням чинності підпунктом 22 пункту 13 розділу І Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва», але не раніше дня її опублікування, крім пункту 1 змін, затверджених цією постановою, який набирає чинності з 03 квітня 2021 року.
Прем’єр-міністр України Д. ШМИГАЛЬ
Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю