Проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку здійснення перерахунку вартості комунальних послуг за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості”

17.05.2021

Проект


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від                            2021 р. №          
Київ

Про затвердження Порядку здійснення перерахунку
вартості комунальних послуг за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості

Відповідно до пункту 9 частини першої статті 4 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок здійснення перерахунку вартості комунальних послуг за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості, що додається.
  2. Внести до актів Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.
  3. Установити, що вимоги Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2010 р. № 151 (Офіційний вісник України, 2010 р.,
    № 12, ст. 574) застосовуються під час дії договорів про надання комунальних послуг, укладених до 01 травня 2019 р., до укладення відповідних договорів про надання комунальних послуг згідно із Законом України від 9 листопада 2017 р. № 2189-VIII “Про житлово-комунальні послуги”.

 

Прем’єр-міністр України                                                              Денис ШМИГАЛЬ

Інформаційне повідомлення про проведенняелектронних консультаційз громадськістю

Повернутися вгору