Проект розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року”

25.06.2021


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від                            2021 р. №     
Київ

Про затвердження Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року

  1. Затвердити План заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.
  2. Взяти до відома, що фінансування виконання Плану заходів здійснюється за рахунок та у межах видатків, передбачених у державному та місцевих бюджетах на відповідний рік, а також інших джерел, не заборонених законодавством.
  3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування забезпечити виконання Плану заходів в межах своїх повноважень.
  4. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, відповідальним за виконання Плану заходів, обласним, Київській міській державним адміністраціям:

забезпечити виконання Плану заходів;

подавати щороку до 1 березня Міністерству розвитку громад та територій України інформацію про стан виконання Плану заходів для її узагальнення та інформування до 1 квітня Кабінету Міністрів України.

        Прем’єр-міністр України                                   Д. ШМИГАЛЬ

 

Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю

Повернутися вгору