Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю проекту наказу Мінрегіону «Про затвердження Порядку визначення вартості будівництва та застосування кошторисних норм і нормативів та Порядку визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво»

09.04.2021
  1. Найменування органу виконавчої влади, який проводить електронні консультації з громадськістю

Міністерство розвитку громад та територій України

  1. Назва проекту акта

Проект наказу Мінрегіону «Про затвердження Порядку визначення вартості будівництва та застосування кошторисних норм і нормативів та Порядку визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво».

  1. Стислий зміст пропозиції щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя, винесеної на обговорення

Приведення кошторисної нормативної бази України з ціноутворення у будівництві у відповідність до вимог статті 7 Закону України «Про ціни і ціноутворення».

  1. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, яке планується прийняти за результатами електронних консультацій з громадськістю

 Замовники об’єктів будівництва, проектні, експертні та підрядні організації.

  1. Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін

Прийняття проекту наказу забезпечить виконання вимог статті 7 Закону України «Про ціни і ціноутворення» та сприятиме спрощенню процедур визначення вартості будівництва.

  1. Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень

Електронна адреса: MotrusOS@minregion.gov.ua

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 15 днів. Зауваження та пропозиції надсилати електронною та звичайною поштою.

  1. Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення

 (044) 278 63 79

  1. Прізвище, ім’я відповідальної особи органу виконавчої влади

 Ющенко Наталія, Мотрусь Олена

  1. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення

Звіт за результатами проведення громадського обговорення не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Мінрегіону в рубриці «Результати публічного громадського обговорення».

Повернутися вгору