Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 р. № 477»

30.08.2021

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводить електронні консультації з громадськістю

Міністерство розвитку громад та територій України

2. Назва проекту акта

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 р. № 477».

3. Стислий зміст пропозиції щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя, винесеної на обговорення

Метою прийняття проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 р. № 477» є приведення акту Кабінету Міністрів України у відповідність із Законом України від 03 грудня 2020 року№ 1060-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг».

Проєктом акта пропонується внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13.06.2018  № 477 та затвердженого цією постановою Порядку перерахування виконавцем комунальної послуги оператору зовнішніх інженерних мереж сплачених споживачами комунальних послуг та власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання, внесків за встановлення вузлів комерційного обліку, а також передбаченого додатком до Порядку Примірного договору  про перерахування виконавцем комунальної послуги оператору зовнішніх інженерних мереж сплачених споживачами комунальних послуг та власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання, внесків за встановлення вузлів комерційного обліку.

4. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, яке планується прийняти за результатами електронних консультацій з громадськістю

Дія рішення, яке планується прийняти за результатами електронних консультацій з громадськістю, поширюватиметься на суб’єктів господарювання у сфері тепло-, водопостачання та водовідведення (виконавців комунальних послуг), які не є операторами зовнішніх інженерних мереж.

5. Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін

Наслідками проведення в життя рішення для заінтересованих сторін є визначення чітких умов взаємодії виконавців послуг з операторами зовнішніх інженерних мереж в частині перерахування коштів, отриманих від споживачів у складі тарифів, на встановлення вузлів комерційного обліку.

6. Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 15 днів на електронну адресу: PasakVV@minregion.gov.ua

7. Номери телефонів, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення

(044) 207-17-09.

8. Прізвище, ім’я відповідальних осіб органу виконавчої влади

Кравченко Наталія, Пасак Віта.

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення

Звіт за результатами проведення громадського обговорення не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Мінрегіону в рубриці «Результати публічного громадського обговорення».

Повернутися вгору