Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю проукту наказу Міністерства розвитку громад та територій України «Про внесення змін до Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг»

28.10.2021
  1. Найменування органу виконавчої влади, який проводить електронні консультації з громадськістю

Міністерство розвитку громад та територій України.

  1. Назва проєкту акта

Проєкт наказу Міністерства розвитку громад та територій України «Про внесення змін до Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг».

  1. Стислий зміст пропозиції щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя, винесеної на обговорення

Метою прийняття проєкту наказу є приведення у відповідність до законів України  «Про житлово-комунальні послуги» та «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» норм Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22 листопада 2018 р. № 315, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2018 р. за № 1502/32954.

  1. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, яке планується прийняти за результатами електронних консультацій з громадськістю

Дія рішення, яке планується прийняти за результатами електронних консультацій з громадськістю, поширюватиметься на такі соціальні групи населення та заінтересовані сторони: споживачі послуги з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та суб’єкти господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері надання послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

  1. Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін

Наслідками проведення в життя рішення для фізичних та юридичних осіб є можливість безперервного отримання споживачами якісних послуг та забезпечення стабільного функціонування підприємств, що надають комунальні послуги.

  1. Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 15 днів на електронну адресу: [email protected].  

  1. Номери телефонів, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення

(044) 207-18-56, (044) 207-17-17.

  1. Прізвище, ім’я відповідальних осіб органу виконавчої влади

Демяненко Ганна, Рогальова Алла.

  1. Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення

Звіт за результатами проведення громадського обговорення не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення буде оприлюднено на офіційному вебсайті Мінрегіону в рубриці «Результати публічного громадського обговорення».

Повернутися вгору