Розпочато громадське обговорення проекту наказу Мінрегіону «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються»

05.02.2019

Розпочато громадське обговорення проекту наказу Мінрегіону «Про внесення змін до Переліку об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються».

Метою є проекту є здійснення робіт з будівництва об’єктів загальновійськового, житлового, комунального та спеціального призначення, зовнішніх інженерних мереж та об’єктів благоустрою, які виконуються безпосередньо на території військових частин (підрозділів), установ, організацій Збройних Сил України та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також об’єктів оборонного та спеціального призначення, які виконуються безпосередньо на земельних ділянках, що перебувають у користуванні або належать на праві власності діючим державним підприємствам, з якими укладено державний контракт з оборонного замовлення на виконання робіт оборонного призначення, здійснюється без отримання містобудівних умов та обмежень.

Зауваження та пропозиції можуть надсилатися електронною та звичайною поштою протягом місяця з дня оприлюднення проекту на адресу: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Департамент містобудування, архітектури та планування територій: (01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9), 207-17-17, [email protected]

Повернутися вгору