Розпочато громадське обговорення проекту наказу Мінрегіону «Про затвердження Методики визначення базового річного рівня споживання паливно-енергетичних ресурсів та житлово-комунальних послуг»

29.08.2019

Розпочато громадське обговорення проекту наказу Мінрегіону «Про затвердження Методики визначення базового річного рівня споживання паливно-енергетичних ресурсів та житлово-комунальних послуг».

Проект наказу розроблено з метою створення нормативно-правового регулювання для визначення базового річного рівня споживання паливно-енергетичних ресурсів та житлово-комунальних послуг для об’єктів енергосервісу, в яких виявлено недотримання повітряно-теплового режиму, рівня освітлення, інших вимог утримання будівель, що визначені санітарними нормами та правилами в галузі організації праці, утримання будинків, будівель, споруд.

Зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою протягом місяця з дня оприлюднення проекту на адресу: Директорат енергоефективнсоті  Мінрегіону: вул. Велика Житомирська, 9, м. Київ, 01601, тел. 207-1-700, ObidnykAO@minregion.gov.ua.

Повернутися вгору