Розпочато громадське обговорення проекту наказу Мінрегіону «Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води»

26.04.2019

Розпочато громадське обговорення проекту наказу Мінрегіону «Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води».

Проекту акта розроблено на виконання пункту 6 частини другої статті 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Прийняття наказу забезпечить врегулювання процедури відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, що, у свою чергу, дасть змогу забезпечити дотримання прав та захист інтересів споживачів житлово-комунальних послуг щодо надання їм можливості відключитись від систем централізованого опалення та постачання гарячої води.

Зауваження та пропозиції можуть надсилатися електронною та звичайною поштою протягом місяця з дня оприлюднення проекту на адресу: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Департамент систем життєзабезпечення та житлової політики, (01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9), 207-18-63, HvozdovDO@minregion.gov.ua.

Повернутися вгору