Розпочато громадське обговорення проекту наказу Мінрегіону «Про затвердження Вимог до формування рахунків на оплату послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення»

24.12.2019

Розпочато громадське обговорення проекту наказу Мінрегіону «Про затвердження Вимог до формування рахунків на оплату послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення».

Метою прийняття проекту наказу є забезпечення єдиного підходу до формування рахунків на оплату послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, а також запровадження уніфікованих форм таких рахунків.

Зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою протягом місяця на адресу: Міністерство розвитку громад та територій України, Департамент економіки систем життєзабезпечення, KorytskaVH@minregion.gov.ua, тел. 207-1-716 (01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9).

Повернутися вгору