Розпочато громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами»

11.01.2020

Розпочато громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами».

Проект підготовлено з метою удосконалення чинного Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010.

Прийняття цього проекту акта встановить прозору процедуру встановлення тарифів, а саме чіткого механізму встановлення тарифу на надання послуг з поводження з побутовим відходами з урахуванням об’ємів побутових відходів, які надходять на перероблення та захоронення, а також врегулювання питання розрахунку прямих витрат з оплати праці при формуванні тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами відповідно до Закону України «Про оплату праці».

Зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною  поштою протягом місяця на адресу: Міністерство розвитку громад та територій України, Управління благоустрою територій та комунального обслуговування (01601, м. Київ, вул. В. Житомирська, 9, тел.: (044) 207-18-02, NovikovaDYe@minregion.gov.ua.

Повернутися вгору