Розпочато громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додаток 2 до Порядку затвердження титулів об’єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії»

17.01.2020

Розпочато громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додаток 2 до Порядку затвердження титулів об’єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії».

Проектом акта запропоновано «Титул на виконання проектно-вишукувальних робіт для будівництва» (додаток 2 Порядку затвердження титулів об’єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштів державних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії) після графи 12 доповнити двома новими графами «Кошти на утримання служби замовника, тис. гривень» та «Кошти на надання послуг інженера-консультанта (у разі його залучення), тис. гривень».

Проект постанови розроблено за власною ініціативою.

Зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною  поштою протягом місяця на адресу: Міністерство розвитку громад та територій України, Управління ціноутворення, економіки та договірних відносин у будівництві (01601, м. Київ, вул. В. Житомирська, 9, тел.: (044) 284-05-75, MotusOS@minregion.gov.ua).

Повернутися вгору