Розпочато громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи»

01.06.2020

Розпочато громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи».

Проект розроблено у відповідність до положень Закону України від 17 жовтня 2019 року № 199-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва».

Проект постанови спрямований на досягнення цілі 10.4 «Українці мають комфортне та доступне житло» Концепції державної політики та план з її реалізації Програми діяльності Кабінету Міністрів України.

Зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою протягом місяця на адресу: Міністерство розвитку громад та територій України, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, Управління ціноутворення, економіки та договірних відносин у будівництві, (044) 284-05-75, [email protected]

Повернутися вгору