Розпочато громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення технічної інвентаризації»

09.10.2020

Розпочато громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення технічної інвентаризації».

Проект акта розроблений Міністерством розвитку громад та територій України відповідно до частини п’ятої статті 393 Закону та на виконання підпункту 7 пункту 1 Плану заходів щодо створення та запровадження Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 565-р.

Проектом акта пропонується затвердити Порядок проведення технічної інвентаризації та внести зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України з метою приведення нормативно-правової бази у сфері технічної інвентаризації нерухомого майна у відповідність до чинного законодавства.

Прийняття проекту акта забезпечить встановлення чіткої процедури проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна.

Зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою протягом місяця на адресу: Міністерство розвитку громад та територій України, Департамент систем життєзабезпечення та житлової політики (01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, тел. 207-18-29, [email protected]).

Повернутися вгору