Розпочато громадське обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції публічного управління у сфері містобудівної діяльності та затвердження плану заходів з її реалізації»

28.12.2019

Розпочато громадське обговорення проекту  розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції публічного управління у сфері містобудівної діяльності та затвердження плану заходів з її реалізації».

Метою прийняття проекту розпорядження є підвищення публічності управління у сфері містобудівної діяльності, зменшення корупційних ризиків у будівництві через затвердження та реалізацію Плану заходів щодо реалізації Концепції публічного управління у сфері містобудівній діяльності.

Проект розпорядження спрямовано на досягнення цілі 10.1. «Українці живуть у комфортних містах та селах», визначеної Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, яка схвалена Постановою Верховної Ради України від 04.10.2019 № 188-IX, зокрема через реалізацію кроків «Розроблення нової Генеральної схеми планування території України та визначення на законодавчому рівні вимог щодо необхідності розроблення та актуалізації іншої містобудівної документації» та «Забезпечення відкритого та дистанційного доступу до містобудівної документації шляхом створення Містобудівного кадастру на державному рівні та інтеграція його з іншими реєстрами та кадастрами».

Зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою протягом 15 календарних днів  на адресу: Міністерство розвитку громад та територій України, Директорат просторового планування територій та архітектури, BerezaDO@minregion.gov.ua, тел.. 284-0-595. (01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9).

Повернутися вгору