Розпочато громадське обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2020 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки»

03.01.2020

Розпочато громадське обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2020 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки».

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2020 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки» розроблено з метою підвищення ролі громадянського суспільства в різних сферах діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, впровадження реформ на підтримку ініціативи громадськості, а також налагодження ефективного діалогу та партнерських відносин органів державної влади, органів місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства, передусім з питань забезпечення прав і свобод людини і громадянина. 

Зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною  поштою протягом місяця на адресу: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Директорат з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою (01601, м. Київ, вул. В. Житомирська, 9, тел.: (044) 590-47-93, ShulhaSO@minregion.gov.ua .

 

Повернутися вгору