Розпочато громадське обговорення проекту України «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації та розмежування повноважень органів місцевого самоврядування»

25.06.2020

Розпочато громадське обговорення проекту України «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації та розмежування повноважень органів місцевого самоврядування».

Проект акта розроблено з метою формування спроможного та ефективного місцевого самоврядування, впорядкування підходів до визначення повноважень органів місцевого самоврядування  різних рівнів, закріплення чітких принципів і умов делегування повноважень органам місцевого самоврядування для забезпечення доступності та покращення якості надання публічних послуг жителям, приведення українського законодавства у відповідність Європейській хартії місцевого самоврядування.

Зауваження та пропозиції приймаються електронною та звичайною поштою 09 липня 2020 року на адресу: Міністерство розвитку громад та територій України, Директорат з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою: (01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, тел. 284-0-670, [email protected]).

Повернутися вгору